I õppeveerandi tublid õppurid

31. oktoober 2019, Kõrveküla infojuht, Kommentaarid: 0

K Ä S K K I R I                                                                              21.10.2019     nr 3.-11/8

 

Kiituse avaldamine




A v a l d a n   k i i t u s t

 

2019/2020 õppeaasta I õppeveerandi õppetulemuste eest alljärgnevalt:

I  “väga hea” õppeedukuse ning “eeskujuliku” ja “hea” käitumise eest

 

1.   Rasmus Kajalaid – 2.a klass

2.   Juhan Kivastik – 2.a klass

3.   Mette Mirjam Kuusik – 2.a klass

4.   Sander Metsa – 2.a klass

5.   Gregor Põldre – 2.a klass

6.   Alari Reiman – 2.a klass

7.   Stella Rebecca Saarna – 2.a klass

8.   Gregor Soom – 2.a klass

9.   Tõnis Timma – 2.a klass

10. Jaron Joosing – 2.b klass

11. Agne Järvik – 2.b klass

12. Egle Järvik – 2.b klass

13. Marten Kask – 2.b klass

14. Martin Kolomiets – 2.b klass

15. Jonathan Konks – 2.b klass

16. Gerda Kullamäe – 2.b klass

17. Mirtel Kõrts – 2.b klass

18. Mari Muhhin – 2.b klass

19. Eero Mõttus – 2.b klass

20. Genely Märtson – 2.b klass

21. Heidi Nigulas – 2.b klass

22. Grete Sofia Salutamm – 2.b klass

23. Lisbet Hillak – 2.c klass

24. Kari Kindsigo – 2.c klass

25. Mia Lihtsa – 2.c klass

26. Marten Meerits – 2.c klass

27. Kädily Muru – 2.c klass

28. Joosep Ojaperv – 2.c klass

29. Nette Ossul – 2.c klass

30. Kätliis Piirikivi – 2.c klass

31. Miia Rannamees – 2.c klass

32. Steven Arnold Värton – 2.c klass

33. Karoliina Vähk – 2.c klass

34. Tormi Jõemägi – 3.a klass

35. Mia Johanna Kadastu – 3.a klass

36. Kristel Kangro – 3.a klass

37. Ekke Karl Kuusik – 3.a klass

38. Oliver Kütt – 3.a klass

39. Riko Matto – 3.a klass

40. Joonas Mäeorg – 3.a klass

41. Otto Rebaste – 3.a klass

42. Eleriin Sarapuu – 3.a klass

43. Aron Soosaar – 3.a klass

44. Eeri Suslov – 3.a klass

45. Uljana Vallimets – 3.a klass

46. Agor-Andreas Jõesaar – 3.b klass

47. Karl Koho – 3.b klass

48. Lauri Kärsin – 3.b klass

49. Lisandra Lehemets – 3.b klass

50. Ketriin Lepik – 3.b klass

51. Romari Mõttus – 3.b klass

52. Isabella Ploomipuu – 3.b klass

53. Sandra Säälik – 3.b klass

54. Saskia Toots – 3.b klass

55. Taavi Täpsi – 3.b klass

56. Eliisa Uibo – 3.b klass

57. Delia Elisabeth Vider – 3.b klass

58. Oliver Adamson – 3.c klass

59. Simon Kimmel – 3.c klass

60. Hannaly Laaneoja – 3.c klass

61. Sebastian Maaring – 3.c klass

62. Gregor Ottas – 3.c klass

63. Renari Rõõm – 3.c klass

64. Anete Isadora Sööt – 3.c klass

65. Ketri Taaber – 3.c klass

66. Lee Valli – 3.c klass

67. Uku Aleksanderson – 4.a klass

68. Heron Helemets – 4.a klass

69. Daniel Kaljula – 4.a klass

70. Merit Nigulas – 4.a klass

71. Tristan Ossul – 4.a klass

72. Lenna Lotta Urmann – 4.a klass

73. Krislin Nikita Varik – 4.a klass

74. Mari-Ann Ala – 4.b klass

75. Roman Ilja – 4.b klass    

76. Lisandra Kolberg – 4.b klass        

77. Gert Koor – 4.b klass

78. Robert Meitern – 4.b klass

79. Paul Johan Nurme  – 4.b klass                              

80.  Perla-Liisa Pärnamaa – 4.b klass

81. Fred Začek – 4.b klass

82. Karl Mathias Tamm – 4.b klass

83. Jaan Einasto – 4.c klass

84.  Emma Jämsa – 4.c klass

85. Uku Kaart – 4.c klass                                

86.  Chrisette Reisalu – 4.c klass              

87.  Elis Soom – 4.c klass

88. Rebeka Tameri – 4.c klass

89. Riin Marii Tamm – 4.c klass

90. Mihkel Kivastik – 5.a klass        

91. Teele Peder – 5.a klass

92. Marten Pogost – 5.a klass

93. Mia Rebaste – 5.a klass

94. Tuuli Salus – 5.a klass

95. Pärtel Valge – 5.a klass

96. Andra Hallop – 5.b klass

97. Rethe Kolberg – 5.b klass

98. Mark Korenevski – 5.c klass

99. Marleen Ollissaar – 5.c klass

100. Mirtel Padar – 5.c klass

101. Gerty Sulakatko – 5.c klass

102. Heleri Elbrecht – 6.a klass

103. Ken-Renori Urb – 6.a klass

104. Karl Martin Veski – 6.a klass

105. Lauren Arand – 6.b klass

106. Karoliina Karm – 6.b klass

107. Anett Sasko – 6.b klass

108. Carmen Visnapuu – 6.b klass

109. Hannali-Hayleen Reinsoo – 7.a klass

110. Säde Einasto – 7.b klass

111. Mariann Matteus – 7.b klass

112. Evalotta Zažek – 7.b klass

113. Annabel Taaber – 7.b klass

114. Oliver Ojakäär – 8.a klass

115. Joosep Tekku – 8.b klass

116. Grete Karsna – 9.a klass 


II “väga hea” ja “hea” õppeedukuse eest ning “eeskujuliku” ja “hea” käitumise eest

  1. Katriin Ala – 2.a klass
  2. Hanna Allvere – 2.a klass
  3. Karl Ostra – 2.a klass
  4. Kerten Reisalu – 2.a klass
  5. Rebeka Saks – 2.a klass
  6. Susanna Tuvi – 2.a klass
  7. Deliisa Tuvike – 2.a klass
  8. Marelle Vahi – 2.a klass
  9. Grete Joorits – 2.b klass
  10. Rasmus Kaldamäe – 2.b klass
  11. Lisete Koorits – 2.b klass
  12. Sebasian Ojaniit – 2.b klass
  13. Patric Utsar – 2.b klass
  14. Tauri Konsap – 2.c klass
  15. Märten Liivamägi – 2.c klass
  16. Sten Malmiste – 2.c klass
  17. Daniel Mutso – 2.c klass
  18. Nora Prüüs – 2.c klass
  19. Isabell Veimann – 2.c klass
  20. Ingar Nopason – 2.c klass
  21. Sander Konsap – 3.a klass
  22. Kennet Koort – 3.a klass
  23. Lenna Liivat – 3.a klass
  24. Helena Makarevitš – 3.a klass
  25. Rita-Liisa Mooses – 3.a klass
  26. Amalia Rummel da Costa – 3.a klass
  27. Jarek Saks – 3.a klass
  28. Gerit-Karolin Strauss – 3.a klass
  29. Aron Unt – 3.a klass
  30. Mihkel Hindriksoo – 3.b klass
  31. Remi Kazbekov – 3.b klass
  32. Kirsika Kelder – 3.b klass
  33. Sten Mitt – 3.b klass
  34. Helery Närap – 3.b klass
  35. Loola Sillamaa – 3.b klass
  36. Tauri Täpsi – 3.b klass
  37. Karl Andreas Vaarask – 3.b klass
  38. Hendrik Alanurm – 3.c klass
  39. Marie Aliise Bettler – 3.c klass
  40. Grete Hein – 3.c klass
  41. Risto Heinoja – 3.c klass
  42. Joosep Hummal – 3.c klass
  43. Jennifer Israel – 3.c klass
  44. Mihkel Kesperi – 3.c klass
  45. Robin Käspri – 3.c klass
  46. Kaarel Ojaste – 3.c klass
  47. Sebastian Ott – 3.c klass
  48. Emily Villiko – 3.c klass
  49. Johannes Aasna – 4.a klass
  50. Silver Jallai – 4.a klass
  51. Madli Kannisto – 4.a klass
  52. Kärol Kullamäe – 4.a klass
  53. Kätlin Käspri – 4.a klass
  54. Erin Lemendik – 4.a klass
  55. Larsen Lubi – 4.a klass
  56. Johan Muhhin – 4.a klass
  57. Mona Nõmmoja – 4.a klass  
  58. Kaisa Tali – 4.a klass
  59. Antony Tromp – 4.a klass
  60. Mirko Hillak – 4.b klass
  61. Karl Richard Lemming – 4.b klass
  62. Carola Nurm – 4.b klass                      
  63. Brigitta Otsalt – 4.b klass
  64. Miia Prüüs – 4.b klass              
  65. Loore-Mia Ruuse – 4.b klass              
  66. Inger Tamm – 4.b klass              
  67. Heelika Tattar – 4.b klass
  68. Anna Maria Jõgi – 4.c klass
  69. Liisi Kaart – 4.c klass
  70. Ott-Kaspar Karu – 4.c klass
  71. Hugo Kulaga – 4.c klass                                                                                  
  72. Martin Lill – 4.c klass                    
  73. Sten Markkus Luik – 4.c klass
  74. Eva Ollissaar – 4.c klass
  75. Robert Sasi – 4.c klass                                                            
  76. Katariina Vähk – 4.c klass                                              
  77. Sten Markus Adamson – 5.a klass
  78. Aron Ergma – 5.a klass
  79. Kaspar Koor – 5.a klass
  80. Liis Marie Lepp – 5.a klass
  81. Oliver Robert Luulik – 5.a klass
  82. Carolina Isabel Migul – 5.a klass
  83. Tõnn Mihhailov – 5.a klass
  84. Hugo Mõttus – 5.a klass
  85. Voldemar Pärn – 5.a klass
  86. Grettel Puhm – 5.a klass
  87. Elissa Tõrva – 5.a klass
  88. Marten Kiissel – 5.b klass
  89. Marta Maasik – 5.b klass
  90. Otto Ojasaar – 5.b klass
  91. Roland Plumer – 5.b klass
  92. Gregor Prükk – 5.b klass
  93. Helena Tamm – 5.b klass
  94. Grete Õis – 5.b klass
  95. Kenert- Ander Õun – 5.b klass
  96. Maibrit Aas – 5.c klass
  97. Heidi Kalg – 5.c klass
  98. Marko Karzubov – 5.c klass
  99. Rasmus Kütt – 5.c klass 
  100. Berili Kuul – 5.c klass

  101. Lennart Liivamägi – 5.c klass

  102. Krisete Pärna – 5.c klass

  103. Sten Soopalu – 5.c klass

  104. Annemari Suvi – 5.c klass

  105. Glen Kevin Värton – 5.c klass

  106. Artur Vesterinen – 5.c klass

  107. Kirke Stefani Vider – 5.c klass

  108. Kristjan Kivimets – 6.a klass

  109. Grettel Mirell Kutsar – 6.a klass

  110. Kristjan Martten Kutsar – 6.a klass

  111. Karolina Kuusik – 6.a klass

  112. Lisanne Liivat – 6.a klass

  113. Mauris Mäesepp – 6.a klass

  114. Lenna Peebu – 6.a klass

  115. Kirke Tamm – 6.a klass

  116. Airos Tammur – 6.a klass

  117. Senni Aasna – 6.b klass

  118. Erik Aleksanderson – 6.b klass

  119. Gregor Hein – 6.b klass

  120. Artur Kaalep – 6.b klass

  121. Oliver Kiik – 6.b klass

  122. Martin Kool – 6.b klass

  123. Kaspar Koorits – 6.b klass

  124. Elise Lemendik – 6.b klass

  125. Veiko Lupp – 6.b klass

  126. Mirtel Ostra – 6.b klass

  127. Sandra Loos – 7.a klass

  128. Emma Ojasaar – 7.a klass

  129. Helena Reintamm – 7.a klass

  130. Lisete Roosimaa – 7.a klass

  131. Artur Sareal – 7.a klass

  132. Martin Teska – 7.a klass

  133. Uku Mart Tähnas – 7.a klass

  134. Carmel Vares – 7.a klass

  135. Joonas Voogla – 7.a klass

  136. Elise Jõgar – 7.b klass

  137. Ksenija Larina – 7.b klass

  138. Doris Märss - 7.b klass

  139. Teele Ploomipuu – 7.b klass

  140. Maria Elisa Säre – 7.b klass

  141. Karli Joorits – 8.a klass

  142. Kaur Ruben Ragis – 8.a klass

  143. Matis Aleksander Rein – 8.a klass

  144. Gleb Dõhne – 8.b klass

  145. Taavi Kont – 8.b klass

  146. Melissa Desire Meeksa – 8.b klass

  147. Liisa Pahmar – 8.b klass

  148. Harry Pihlik – 8.b klass

  149. Barbara Põldmaa – 8.b klass

  150. Angelica Rumjantsev – 8.b klass

  151. Angeli Tromp – 8.b klass

  152. Elenor Tõrva – 8.b klass

  153. Uku Renek Kronbergs – 9.a klass

  154. Sanne-Liisa Lemmats – 9.a klass

  155. Triin Marii Lepp – 9.a klass

  156. Sireliis Loos – 9.a klass

  157. Emilija Mutso – 9.a klass

  158. Merit Visnapuu – 9.a klass

  159. Karen Kristal Anne Dunaway – 9.b klass

  160. Kätriin Kivimets – 9.b klass

  161. Hanna-Greta Mihhailova – 9.b klass

  162. Ralf Paat – 9.b klass

  163. Alexandra Marie Priestman – 9.b klass

  164. Elis Kristina Puusalu – 9.b klass

  165. Laura Tamm – 9.b klass
 

 

Andres Jõgar

Direktor




Kommentaarid: 0


Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri