I õppeveerandi tublimad õppurid

22. oktoober 2018, Kõrveküla infojuht, Kommentaarid: 0



K Ä S K K I R I                                                                              19.10.2018     nr 3.-11/16

 

Kiituse avaldamine




A v a l d a n   k i i t u s t

 

2018/2019 õppeaasta I õppeveerandi õppetulemuste eest alljärgnevalt:

 

I “väga hea” õppeedukuse ning “eeskujuliku” ja “hea” käitumise eest


  1. Mia Johanna Kadastu – 2. a klass

  2. Kristel Kangro – 2. a klass

  3. Sander Konsap – 2. a klass

  4. Kennet Koort – 2. a klass

  5. Oliver Kütt – 2. a klass

  6. Ekke Karl Kuusik – 2. a klass

  7. Riko Matto – 2. a klass

  8. Otto Rebaste – 2. a klass

  9. Amalia Rummel Da Costa – 2. a klass

  10. Eleriin Sarapuu – 2. a klass

  11. Aron Soosaar – 2. a klass

  12. Uljana Vallimets – 2. a klass

  13. Agor-Andreas Jõesaar – 2. b klass

  14. Kirsika Kelder – 2. b klass

  15. Karl Koho – 2. b klass

  16. Lauri Kärsin – 2. b klass

  17. Lisandra Lehemets – 2. b klass

  18. Ketriin Lepik – 2. b klass

  19. Helery Närap – 2. b klass

  20. Isabella Ploomipuu – 2. b klass

  21. Loola Sillamaa – 2. b klass

  22. Saskia Toots – 2. b klass

  23. Eliisa Uibo – 2. b klass

  24. Delia Elisabeth Vider – 2. b klass

  25. Oliver Adamson – 2. c klass

  26. Hendrik Alanurm – 2. c klass

  27. Marie Aliise Bettler – 2. c klass

  28. Mihkel Kesperi – 2. c klass

  29. Simon Kimmel – 2. c klass

  30. Hannaly Laaneoja – 2. c klass

  31. Sebastian Maaring – 2. c klass

  32. Sebastian Ott – 2. c klass

  33. Gregor Ottas – 2. c klass

  34. Renari Rõõm – 2. c klass

  35. Anete Isadora Sööt – 2. c klass

  36. Ketri Taaber – 2. c klass

  37. Lee Valli – 2. c klass

  38. Emily Villiko – 2. c klass

  39. Uku Aleksanderson – 3. a klass

  40. Johan Muhhin – 3. a klass

  41. Merit Nigulas – 3. a klass

  42. Tristan Ossul – 3. a klass

  43. Eveli Silm – 3. a klass

  44. Lenna Lotta Urmann – 3. a klass

  45. Krislin Nikita Varik – 3. a klass

  46. Mari-Ann Ala – 3. b klass    

  47. Lisandra Kolberg – 3. b klass        

  48. Gert Koor – 3. b klass          

  49. Paul Johan Nurme – 3. b klass          

  50. Miia Prüüs – 3. b klass          

  51. Perla-Liisa Pärnamaa – 3. b klass          

  52. Fred Začek – 3. b klass      

  53. Uku Kaart – 3. c klass        

  54. Ott-Kaspar Karu – 3. c klass        

  55. Rasmus Pikk – 3. c klass              

  56. Chrisette Reisalu – 3. c klass              

  57. Rebeka Tameri – 3. c klass        

  58. Mihkel Kivastik – 4. a klass

  59. Kaspar Koor – 4. a klass

  60. Teele Peder – 4. a klass

  61. Marten Pogost – 4. a klass

  62. Mia Rebaste – 4. a klass

  63. Tuuli Salus – 4. a klass

  64. Pärtel Valge – 4. a klass

  65. Rethe Kolberg – 4. b klass

  66. Heidi Kalg – 4. c klass

  67. Marleen Ollissaar – 4. c klass

  68. Mirtel Padar – 4. c klass

  69. Gerty Sulakatko – 4. c klass

  70. Heleri Elbrecht - 5. a klass
  71. Ken-Renori Urb – 5. a klass

  72. Karl Martin Veski – 5. a klass

  73. Erik Aleksanderson – 5. b klass

  74. Carmen Visnapuu – 5. b klass

  75. Hannali-Hayleen Reinsoo – 6. a klass

  76. Lisete Roosimaa – 6. a klass

  77. Säde Einasto – 6. b klass

  78. Ksenija Larina – 6. b klass

  79. Mariann Matteus – 6. b klass

  80. Evalotta Zaćek – 6. b klass

  81. Annabel Taaber – 6. b klass

  82. Oliver Ojakäär – 7. a klass

  83. Grete Karsna – 8. a klass

  84. Sanne-Liisa Lemmats – 8. a klass

  85. Mia Marleen Meeksa – 9. klass

     
  86.  

II “väga hea” ja “hea” õppeedukuse eest ning “eeskujuliku” ja “hea” käitumise eest 

  1. Tormi Jõemägi – 2. a klass
  2. Kiur Laanesaar – 2. a klass
  3. Lenna Liivat – 2. a klass
  4. Martina Meribel Metsmaa – 2. a klass
  5. Rita-Liisa Mooses – 2. a klass
  6. Joonas Mäeorg – 2. a klass
  7. Joel Reinsoo – 2. a klass
  8. Jarek Saks – 2. a klass
  9. Gerit-Karolin Strauss – 2. a klass
  10. Eeri Suslov – 2. a klass
  11. Aron Unt – 2. a klass
  12. Mihkel Hindriksoo – 2. b klass
  13. Ekke Kirre Kuusik – 2. b klass
  14. Sten Mitt – 2. b klass
  15. Romari Mõttus – 2. b klass
  16. Rasmus Saaliste – 2. b klass
  17. Sandra Säälik – 2. b klass
  18. Taavi Täpsi – 2. b klass
  19. Tauri Täpsi – 2. b klass
  20. Karl Andreas Vaarask – 2. b klass
  21. Samuel Villems – 2. b klass
  22. Gerry-Krismar Hain – 2. c klass
  23. Risto Heinoja – 2. c klass
  24. Joosep Hummal – 2. c klass
  25. Jennifer Israel – 2. c klass
  26. Adeele Kiis – 2. c klass
  27. Robin Käspri – 2. c klass
  28. Daniel Nikolajev – 2. c klass
  29. Kaarel Ojaste – 2. c klass
  30. Heelika Elbrecht – 3. a klass
  31. Silver Jallai – 3. a klass
  32. Daniel Kaljula – 3. a klass
  33. Madli Kannisto – 3. a klass
  34. Renald Mattias Kronbergs – 3. a klass
  35. Kärol Kullamäe – 3. a klass
  36. Kätlin Käspri – 3. a klass
  37. Erin Lemendik – 3. a klass
  38. Larsen Lubi – 3. a klass
  39. Mona Nõmmoja – 3. a klass
  40. Andro Rohtla – 3. a klass  
  41. Kaisa Tali – 3. a klass
  42. Antony Tromp – 3. a klass
  43. Mirko Hillak – 3. b klass              
  44. Roman Ilja – 3. b klass              
  45. Karl Richard Lemming – 3. b klass              
  46. Carola Nurm – 3. b klass              
  47. Brigitta Otsalt – 3. b klass              
  48. Clara Sandra Põldoja – 3. b klass              
  49. Loore-Mia Ruuse – 3. b klass
  50. Inger Tamm – 3. b klass              
  51. Karl Mathias Tamm – 3. b klass            
  52. Jaan Einasto – 3. c klass                  
  53. Anna Maria Jõgi – 3. c klass                    
  54. Emma Jämsa – 3. c klass                    
  55. Liisi Kaart – 3. c klass                    
  56. Hugo Kulaga – 3. c klass                    
  57. Martin Lill – 3. c klass                    
  58. Sten Markkus Luik – 3. c klass                    
  59. Robert Mihhalevski – 3. c klass                    
  60. Eva Ollissaar – 3. c klass                    
  61. Elis Soom – 3. c klass                  
  62. Riin Marii Tamm – 3. c klass              
  63. Katariina Vähk – 3. c klass                
  64. Sten Markus Adamson – 4. a klass
  65. Aron Ergma – 4. a klass
  66. Cristian Kazbekov – 4. a klass
  67. Martin Koka – 4. a klass
  68. Liis Marie Lepp – 4. a klass
  69. Oliver Robert Luulik – 4. a klass
  70. Carolina Isabel Migul – 4. a klass
  71. Hugo Mõttus – 4. a klass
  72. Karmen Orav – 4. a klass
  73. Grettel Puhm – 4. a klass
  74. Voldemar Pärn – 4. a klass
  75. Karolina Tretjak – 4. a klass
  76. Elissa Tõrva – 4. a klass
  77. Andra Hallop – 4. b klass
  78. Liisi Kesperi – 4. b klass
  79. Laura-Liisa Kevend – 4. b klass
  80. Marta Maasik – 4. b klass
  81. Otto Ojasaar – 4. b klass
  82. Roland Plumer – 4. b klass
  83. Gregor Prükk – 4. b klass
  84. Heili Sikk – 4. b klass
  85. Helena Tamm – 4. b klass
  86. Grete Õis – 4. b klass
  87. Kenert Ander Õun – 4. b klass
  88. Maibrit Aas – 4. c klass
  89. Marko Karzubov – 4. c klass
  90. Karel Kera – 4. c klass
  91. Mark Korenevski – 4. c klass
  92. Berili Kuul – 4. c klass
  93. Rasmus Kütt – 4. c klass
  94. Lennart Liivamägi – 4. c klass
  95. Annemari Suvi – 4. c klass
  96. Artur Vesterinin – 4. c klass
  97. Kirke Stefani Vider – 4. c klass
  98. Glen Kevin Värton – 4. c klass
  99. Grettel Mirell Kutsar – 5. a klass
  100. Kristjan Martten Kutsar – 5. a klass
  101. Karolina Kuusik – 5. a klass

  102. Lisanne Liivat – 5. a klass

  103. Raimondo Ott – 5. a klass

  104. Kevin-Mairon Parkala – 5. a klass

  105. Kirke Tamm – 5. a klass

  106. Reiko Marten Tamm – 5. a klass

  107. Airos Tammur – 5. a klass

  108. Sebastian Villems – 5. a klass

  109. Senni Aasna – 5. b klass

  110. Lauren Arand – 5. b klass

  111. Gregor Hein – 5. b klass

  112. Karl Joosep Joosing – 5. b klass

  113. Karoliina Karm – 5. b klass

  114. Oliver Kiik – 5. b klass

  115. Robert Kiik – 5. b klass

  116. Martin Kool – 5. b klass

  117. Elise Lemendik – 5. b klass

  118. Anett Sasko – 5. b klass

  119. Lukas Tõnisson – 5. b klass

  120. Claudia Victoria Migul – 6. a klass

  121. Emma Ojasaar – 6. a klass

  122. Helena Reintamm – 6. a klass

  123. Uku Mart Tähnas – 6. a klass

  124. Carmel Vares – 6. a klass

  125. Joonas Voogla – 6. a klass

  126. Ester Eensaar – 6. b klass

  127. Elise Jõgar – 6. b klass

  128. Romil Kiipsaar – 6. b klass

  129. Doris Märss – 6. b klass

  130. Teele Ploomipuu – 6. b klass

  131. Maria Elisa Säre – 6. b klass

  132. Karli Joorits – 7. a klass

  133. Matis Aleksander Rein – 7. a klass

  134. Aleksander Hendrik Säre – 7. a klass

  135. Liisa Pahmar – 7. b klass

  136. Harry Pihlik – 7. b klass

  137. Angelica Rumjantsev – 7. b klass

  138. Joosep Tekku – 7. b klass

  139. Angeli Tromp – 7. b klass

  140. Elenor Tõrva – 7. b klass

  141. Karolina Bogoljubov – 8. a klass

  142. Geiri Kuusik – 8. a klass

  143. Martin-Daniel Leomar – 8. a klass

  144. Triin Marii Lepp – 8. a klass

  145. Sireliis Loos – 8. a klass

  146. Emilija Mutso – 8. a klass

  147. Merit Visnapuu – 8. a klass

  148. Karen Kristal Anne Dunaway – 8. b klass

  149. Kätriin Kivimets – 8. b klass

  150. Hanna-Greta Mihhailova – 8. b klass

  151. Ralf Paat – 8. b klass

  152. Marleen Jelizavetski – 9. klass

  153. Oliver Jõgar – 9. klass

  154. Äli Ollissaar – 9. klass

  155. Hannali Salus – 9. klass

  156. Revon Tammur – 9. klass

     

     

     

     

    Andres Jõgar

    Direktor



Kommentaarid: 0


Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri