II õppeveerandi tublimad õppurid

20. detsember 2019, Kõrveküla infojuht, Kommentaarid: 0

K Ä S K K I R I                                                                     20.12.2019     nr 3.-11/12

 

Kiituse avaldamine



A v a l d a n   k i i t u s t

 

2019/2020 õppeaasta II õppeveerandi õppetulemuste eest alljärgnevalt:

 

I  “väga hea” õppeedukuse ning “eeskujuliku” ja “hea” käitumise eest

           

1.   Mehis Burget – 1.a klass

2.   Joonas Grossthal – 1.a klass

3.   Mia Grete Kallson – 1.a klass

4.   Melora Kesvatera – 1.a klass

5.   Luise Märss – 1.a klass

6.   Eva Otsa – 1.a klass

7.   Birgita Pärn – 1.a klass

8.   Paula Rebaste – 1.a klass

9.   Rosanna Säälik – 1.a klass

10. Elisabel Sarapuu – 1.a klass

11. Uku Valli – 1.a klass

12. Albert Voolaid – 1.a klass

13. Hugo Hõbejärv – 1.b klass

14. Rahel Jõemägi – 1.b klass

15. Cris Pedosk – 1.b klass

16. Veronika Sepp – 1.b klass

17. Elisabeth Traat – 1.b klass

18. Otto Silver Tähnas – 1.b klass

19. Nora Liisa Vaarask – 1.b klass

20. Eva Dõhne – 1.c klass

21. Erle Ehasalu – 1.c klass

22. Hendrik Jõesaar – 1.c klass

23. Eliise Kadastu – 1.c klass

24. Oliver Kilk – 1.c klass

25. Merida Konrad – 1.c klass

26. Anette Kool – 1,c klass

27. Bairon Kuusik – 1.c klass

28. Eva-Lota Leib – 1.c klass

29. Markus Padar – 1.c klass

30. Robert Rumjantsev – 1.c klass

31. Gregor Sahk – 1.c klass

32. Christelle Soosaar – 1.c klass

33. Taavi Taavel – 1.c klass

34. Lisandra Annuk – 1.d klass

35. Katariina Karm – 1.d klass

36. Karolina Emilia Kirss – 1.d klass

37. Elisabet Kriisk – 1.d klass

38. Romili Känd – 1.d klass

39. Anni Marii Meos – 1.d klass

40. Robin Robert Mooses – 1.d klass

41. Ciara Nurm – 1.d klass

42. Kätlin Ostrat – 1.d klass

43. Hugo Paade – 1.d klass

44. Reiko Raudsepp – 1.d klass

45. Hanna Allvere – 2.a klass

46. Rasmus Kajalaid – 2.a klass

47. Juhan Kivastik – 2.a klass

48. Mette Mirjam Kuusik – 2.a klass

49. Sander Metsa – 2.a klass

50. Alari Reiman – 2.a klass

51. Kerten Reisalu – 2.a klass

52. Stella Rebecca Saarna – 2.a klass

53. Gregor Soom – 2.a klass

54. Tõnis Timma – 2.a klass

55. Grete Joorits – 2.b klass

56. Jaron Joosing – 2.b klass

57. Egle Järvik – 2.b klass

58. Rasmus Kaldamäe – 2.b klass

59. Marten Kask – 2.b klass

60. Gerda Kullamäe – 2.b klass

61. Mirtel Kõrts – 2.b klass

62. Mari Muhhin – 2.b klass

63. Eero Mõttus – 2.b klass

64. Heidi Nigulas – 2.b klass

65. Grete Sofia Salutamm – 2.b klass

66. Lisbet Hillak – 2.c klass

67. Kari Kindsigo – 2.c klass

68. Märten Liivamägi – 2.c klass

69. Mia Lihtsa – 2.c klass

70. Marten Meerits – 2.c klass

71. Kädily Muru – 2.c klass

72. Nette Ossul – 2.c klass

73. Kätliis Piirikivi – 2.c klass

74. Nora Prüüs – 2.c klass

75. Miia Rannamees – 2.c klass

76. Steven Arnold Värton – 2.c klass

77. Karoliina Vähk – 2.c klass

78. Mia Johanna Kadastu – 3.a klass

79. Kristel Kangro – 3.a klass

80. Ekke Karl Kuusik – 3.a klass

81. Oliver Kütt – 3.a klass

82. Riko Matto – 3.a klass

83. Otto Rebaste – 3.a klass

84. Eleriin Sarapuu – 3.a klass

85. Aron Soosaar – 3.a klass

86. Gerit- Karolin Strauss – 3.a klass

87. Uljana Vallimets – 3.a klass

88. Agor-Andreas Jõesaar – 3.b klass

89. Karl Koho – 3.b klass

90. Lauri Kärsin – 3.b klass

91. Lisandra Lehemets – 3.b klass

92. Ketriin Lepik – 3.b klass

93. Romari Mõttus – 3.b klass

94. Helery Närap – 3.b klass

95. Isabella Ploomipuu – 3.b klass

96. Loola Sillamaa – 3.b klass

97. Sandra Säälik – 3.b klass

98. Saskia Toots – 3.b klass

99. Eliisa Uibo – 3.b klass

100. Oliver Adamson – 3.c klass

101. Simon Kimmel – 3.c klass

102. Hannaly Laaneoja – 3.c klass

103. Sebastian Maaring – 3.c klass

104. Renari Rõõm – 3.c klass

105. Anete Isadora Sööt – 3.c klass

106. Ketri Taaber – 3.c klass

107. Lee Valli – 3.c klass

108. Uku Aleksanderson – 4.a klass

109. Heron Helemets – 4.a klass

110. Tristan Ossul – 4.a klass

111. Eveli Silm – 4.a klass

112. Lenna Lotta Urmann – 4.a klass

113. Krislin Nikita Varik – 4.a klass

114. Mari-Ann Ala – 4.b klass    

115. Lisandra Kolberg – 4.b klass        

116. Gert Koor – 4.b klass

117. Robert Meitern – 4.b klass

118. Paul Johan Nurme  – 4.b klass

119. Miia Prüüs – 4.b klass                              

120. Perla-Liisa Pärnamaa – 4.b klass

121. Fred Začek – 4.b klass

122. Anna Maria Jõgi – 4.c klass

123. Liisi Kaart – 4.c klass

124. Uku Kaart – 4.c klass                                

125. Chrisette Reisalu – 4.c klass              

126. Elis Soom – 4.c klass

127. Rebeka Tameri – 4.c klass

128. Mihkel Kivastik – 5.a klass        

129. Teele Peder – 5.a klass

130. Tuuli Salus – 5.a klass

131. Pärtel Valge – 5.a klass

132. Andra Hallop – 5.b klass

133. Rethe Kolberg – 5.b klass

134. Mark Korenevski – 5.c klass

135. Marleen Ollissaar – 5.c klass

136. Mirtel Padar – 5.c klass

137. Gerty Sulakatko – 5.c klass

138. Ken-Renori Urb – 6.a klass

139. Erik Aleksanderson – 6.b klass

140. Lauren Arand – 6.b klass

141. Karoliina Karm – 6.b klass

142. Anett Sasko – 6.b klass

143. Carmen Visnapuu – 6.b klass

144. Hannali-Hayleen Reinsoo – 7.a klass

145. Lisete Roosimaa – 7.a klass

146. Säde Einasto – 7.b klass

147. Mariann Matteus – 7.b klass

148. Evalotta Začek – 7.b klass

149. Annabel Taaber – 7.b klass

150. Joosep Tekku – 8.b klass

151. Elenor Tõrva – 8.b klass

152. Grete Karsna – 9.a klass

153. Karen Kristal Anne Dunaway – 9.b klass

154. Ralf Paat – 9.b klass

 

II “väga hea” ja “hea” õppeedukuse eest ning “eeskujuliku” ja “hea” käitumise eest

  1. Uku Märt Arund – 1.a klass
  2. Stefi Jõgisu – 1.a klass
  3. Flora Kaasik – 1.a klass
  4. Kelis Post – 1.a klass
  5. Keiu Tali – 1.a klass
  6. Alan Trei – 1.a klass
  7. David Johanson – 1.b klass
  8. Dominic Kittel – 1.b klass
  9. Jaan-Jaagup Maaring – 1.b klass
  10. Mattias Peetsalu – 1.b klass
  11. Tormi Tamm – 1.b klass
  12. Kassandra Vuks – 1.b klass
  13. Andres Abel – 1.c klass
  14. Ariana Nikitin – 1.c klass
  15. Hanna-Brita Ruuse – 1.c klass
  16. Emily Nicole Starikova – 1.c klass
  17. Kevin Hain – 1.d klass
  18. Adele Victoria Kalja – 1.d klass
  19. Greete Marleen Kalja – 1.d klass
  20. Rosanna Lehemets – 1.d klass
  21. Trevon Paomets – 1.d klass
  22. Elsa Helin Tammekun – 1.d klass
  23. Uku-Artur Villiko – 1.d klass
  24. Katriin Ala – 2.a klass
  25. Karl Ostra – 2.a klass
  26. Rebeka Saks – 2.a klass
  27. Susanna Tuvi – 2.a klass
  28. Deliisa Tuvike – 2.a klass
  29. Marelle Vahi – 2.a klass
  30. Agne Järvik – 2.b klass
  31. Märten Kannisto – 2.b klass
  32. Martin Kolomiets – 2.b klass
  33. Jonathan Konks – 2.b klass
  34. Lisete Koorits – 2.b klass
  35. Henri William Lemming – 2.b klass
  36. Genely Märtson – 2.b klass
  37. Sebasian Ojaniit – 2.b klass
  38. Patric Utsar – 2.b klass
  39. Tauri Konsap – 2.c klass
  40. Daniel Mutso – 2.c klass
  41. Joosep Ojaperv – 2.c klass
  42. Isabell Veiman – 2.c klass
  43. Ingmar Nopason – 2.c klass
  44. Tormi Jõemägi – 3.a klass
  45. Sander Konsap – 3.a klass
  46. Kennet Koort – 3.a klass
  47. Kiur Laanesaar – 3.a klass
  48. Lenna Liivat – 3.a klass
  49. Helena Makarevitš – 3.a klass
  50. Rita-Liisa Mooses – 3.a klass
  51. Joonas Mäeorg – 3.a klass
  52. Amalia Rummel da Costa – 3.a klass
  53. Jarek Saks – 3.a klass
  54. Eeri Suslov – 3.a klass
  55. Aron Unt – 3.a klass
  56. Kirsika Kelder – 3.b klass
  57. Sten Mitt – 3.b klass
  58. Tauri Täpsi – 3.b klass
  59. Delia Elisabeth Vider – 3.b klass
  60. Hendrik Alanurm – 3.c klass
  61. Marie Aliise Bettler – 3.c klass
  62. Gerry-Krismar Hain - 3.c klass
  63. Grete Hein – 3.c klass
  64. Risto Heinoja – 3.c klass
  65. Joosep Hummal – 3.c klass
  66. Jennifer Israel – 3.c klass
  67. Mihkel Kesperi – 3.c klass
  68. Kaarel Ojaste – 3.c klass
  69. Sebastian Ott – 3.c klass
  70. Gregor Ottas – 3.c klass
  71. Emily Villiko – 3.c klass
  72. Silver Jallai – 4.a klass
  73. Daniel Kaljula – 4.a klass
  74. Madli Kannisto – 4.a klass
  75. Kärol Kullamäe – 4.a klass
  76. Kätlin Käspri – 4.a klass
  77. Erin Lemendik – 4.a klass
  78. Larsen Lubi – 4.a klass
  79. Johan Muhhin – 4.a klass
  80. Merit Nigulas – 4.a klass
  81. Andro Rohtla – 4.a klass
  82. Mona Nõmmoja – 4.a klass  
  83. Kaisa Tali – 4.a klass
  84. Antony Tromp – 4.a klass
  85. Mirko Hillak – 4.b klass
  86. Roman Ilja – 4.b klass
  87. Karl Richard Lemming – 4.b klass
  88. Carola Nurm – 4.b klass                      
  89. Brigitta Otsalt – 4.b klass
  90. Karl Mathias Tamm – 4.b klass                            
  91. Heelika Tattar – 4.b klass
  92. Emma Jämsa – 4.c klass
  93. Hugo Kulaga – 4.c klass                                                                                  
  94. Martin Lill – 4.c klass                    
  95. Sten Markkus Luik – 4.c klass
  96. Eva Ollissaar – 4.c klass
  97. Riin Marii Tamm – 4.c klass                                                            
  98. Katariina Vähk – 4.c klass                                              
  99. Sten Markus Adamson – 5.a klass
  100. Kaspar Koor – 5.a klass
  101. Liis Marie Lepp – 5.a klass
  102. Oliver Robert Luulik – 5.a klass
  103. Carolina Isabel Migul – 5.a klass
  104. Hugo Mõttus – 5.a klass

  105. Martin Pogost – 5.a klass

  106. Grettel Puhm – 5.a klass

  107. Voldemar Pärn – 5.a klass

  108. Mia Rebaste – 5.a klass

  109. Elissa Tõrva – 5.a klass

  110. Kaur Laanesaar – 5.b klass

  111. Marta Maasik – 5.b klass

  112. Roland Plumer – 5.b klass

  113. Gregor Prükk – 5.b klass

  114. Helena Tamm – 5.b klass

  115. Grete Õis – 5.b klass

  116. Kenert Ander Õun – 5.b klass

  117. Maibrit Aas – 5.c klass

  118. Heidi Kalg – 5.c klass

  119. Marko Karzubov – 5.c klass

  120. Karel Kera – 5.c klass

  121. Emilie Katharina Kodanik – 5.c klass

  122. Rasmus Kütt – 5.c klass

  123. Berili Kuul – 5.c klass

  124. Lennart Liivamägi – 5.c klass

  125. Annemari Suvi – 5.c klass

  126. Glen Kevin Värton – 5.c klass

  127. Artur Vesterinen – 5.c klass

  128. Kirke Stefani Vider – 5.c klass

  129. Heleri Elbrecht – 6.a klass

  130. Kristjan Kivimets – 6.a klass

  131. Grettel Mirell Kutsar – 6.a klass

  132. Kristjan Martten Kutsar – 6.a klass

  133. Karolina Kuusik – 6.a klass

  134. Lisanne Liivat – 6.a klass

  135. Mauris Mäesepp – 6.a klass

  136. Reiko Marten Tamm – 6.a klass

  137. Airos Tammur – 6.a klass

  138. Karl Martin Veski – 6.a klass

  139. Sebastian Villems – 6.a klass

  140. Senni Aasna – 6.b klass

  141. Gregor Hein – 6.b klass

  142. Oliver Kiik – 6.b klass

  143. Martin Kool – 6.b klass

  144. Elise Lemendik – 6.b klass

  145. Mirtel Ostra – 6.b klass

  146. Lukas Tõnisson – 6.b klass

  147. Sandra Loos – 7.a klass

  148. Claudia Victoria Migul – 7.a klass

  149. Emma Ojasaar – 7.a klass

  150. Helena Reintamm – 7.a klass

  151. Uku Mart Tähnas – 7.a klass

  152. Carmel Vares – 7.a klass

  153. Joonas Voogla – 7.a klass

  154. Elise Jõgar – 7.b klass

  155. Ksenija Larina – 7.b klass

  156. Doris Märss - 7.b klass

  157. Teele Ploomipuu – 7.b klass

  158. Maria Elisa Säre – 7.b klass

  159. Karli Joorits – 8.a klass

  160. Marie Heleene Kalja – 8.a klass

  161. Kaur Ruben Ragis – 8.a klass

  162. Matis Aleksander Rein – 8.a klass

  163. Taavi Kont – 8.b klass

  164. Melissa Desire Meeksa – 8.b klass

  165. Liisa Pahmar – 8.b klass

  166. Harry Pihlik – 8.b klass

  167. Barbara Põldmaa – 8.b klass

  168. Uku Renek Kronbergs – 9.a klass

  169. Sanne-Liisa Lemmats – 9.a klass

  170. Triin Marii Lepp – 9.a klass

  171. Sireliis Loos – 9.a klass

  172. Emilija Mutso – 9.a klass

  173. Merit Visnapuu – 9.a klass

  174. Kätriin Kivimets – 9.b klass

  175. Hanna-Greta Mihhailova – 9.b klass

  176. Elis Kristina Puusalu – 9.b klass

  177. Laura Tamm – 9.b klass


 

 

Andres Jõgar

Direktor




Kommentaarid: 0


Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri