II õppeveerandi tublimad õppurid

21. detsember 2018, Kõrveküla infojuht, Kommentaarid: 0

K Ä S K K I R I                                                                          21.12.2018     nr 3.-11/18

 

Kiituse avaldamine




A v a l d a n   k i i t u s t

 

2018/2019 õppeaasta II õppeveerandi õppetulemuste eest alljärgnevalt:

 

I  “väga hea” õppeedukuse ning “eeskujuliku” ja “hea” käitumise eest

 

1.   Katriin Ala – 1.a klass

2.   Hanna Allvere – 1.a klass

3.   Rasmus Kajalaid – 1.a klass

4.   Juhan Kivastik – 1.a klass

5.   Mette Mirjam Kuusik – 1.a klass

6.   Sander Metsa – 1.a klass

7.   Alari Reiman – 1.a klass

8.   Kerten Reisalu – 1.a klass

9.   Stella Rebecca Saarna – 1.a klass

10. Rebeka Saks – 1.a klass

11. Gregor Soom – 1.a klass

12. Tõnis Timma – 1.a klass

13. Deliisa Tuvike – 1.a klass

14. Marelle Vahi – 1.a klass

15. Leandra Annion – 1.b klass

16. Grete Joorits – 1.b klass

17. Jaron Joosing – 1.b klass

18. Agne Järvik – 1.b klass

19. Rasmus Kaldamäe – 1.b klass

20. Märten Kannisto – 1.b klass

21. Marten Kask – 1.b klass

22. Martin Kolomiets – 1.b klass

23. Lisete Koorits – 1.b klass

24. Gerda Kullamäe – 1.b klass

25. Mirtel Kõrts – 1.b klass

26. Henri William Lemming – 1.b klass

27. Mari Muhhin – 1.b klass

28. Eero Mõttus – 1.b klass

29. Genely Märtson – 1.b klass

30. Heidi Nigulas – 1.b klass

31. Grete Sofia Salutamm – 1.b klass

32. Lisbet Hillak – 1.c klass

33. Kari Kindsigo – 1.c klass

34. Mia Lihtsa – 1.c klass

35. Märten Liivamägi – 1.c klass

36. Marten Meerits – 1.c klass

37. Mariel Meredith Metsmaa – 1.c klass

38. Kädily Muru – 1.c klass

39. Daniel Mutso – 1.c klass

40. Nette Ossul – 1.c klass

41. Kätliis Piirikivi – 1.c klass

42. Miia Rannamees – 1.c klass

43. Karoliina Vähk – 1.c klass

44. Steven Arnold Värton – 1.c klass

45. Mia Johanna Kadastu – 2. a klass

46. Kristel Kangro – 2. a klass

47. Ekke Karl Kuusik – 2. a klass

48. Oliver Kütt – 2.a klass

49. 49.Riko Matto – 2. a klass

50. Otto Rebaste – 2. a klass

51. Joel Reinsoo – 2.a klass

52. Aron Soosaar – 2. a klass

53. Uljana Vallimets – 2. a klass

54. Agor-Andreas Jõesaar – 2. b klass

55. Kirsika Kelder – 2. b klass

56. Karl Koho – 2. b klass

57. Lauri Kärsin – 2. b klass

58. Lisandra Lehemets – 2. b klass

59. Ketriin Lepik – 2. b klass

60. Isabella Ploomipuu – 2. b klass

61. 61.Loola Sillamaa – 2. b klass

62. Sandra Säälik – 2.b klass

63. Saskia Toots – 2. b klass

64. Taavi Täpsi – 2.b klass

65. Tauri Täpsi – 2. b klass

66. Eliisa Uibo – 2. b klass

67. Delia Elisabeth Vider – 2. b klass

68. Oliver Adamson – 2. c klass

69. Hendrik Alanurm – 2. c klass

70. Simon Kimmel – 2. c klass

71. Sebastian Maaring – 2. c klass

72. Gregor Ottas – 2. c klass

73. Renari Rõõm – 2. c klass

74. Anete Isadora Sööt – 2. c klass

75. Ketri Taaber – 2. c klass

76. Lee Valli – 2.c klass

77. Uku Aleksanderson – 3. a klass

78. 77.Tristan Ossul – 3. a klass

79. Lenna Lotta Urmann – 3. a klass

80. Krislin Nikita Varik – 3. a klass

81. Mari-Ann Ala – 3. b klass    

82. Lisandra Kolberg – 3. b klass        

83. Gert Koor – 3. b klass

84. Carola Nurm – 3.b klass                              

85.  Perla-Liisa Pärnamaa – 3. b klass

86.  Loore-Mia Ruuse – 3.b klass

87.  Jaan Einasto – 3.c klass

88.  Anna Maria Jõgi – 3.c klass

89.  Liisi Kaart – 3.c klass                

90.  Uku Kaart – 3. c klass        

91.  Ott-Kaspar Karu – 3. c klass

92.  Robert Mihhalevski – 3.c klass

93.  Eve Ollissaar – 3.c klass        

94.  Rasmus Pikk – 3. c klass              

95.  Chrisette Reisalu – 3. c klass              

96.  Rebeka Tameri – 3. c klass        

97.  Kaspar Koor – 4. a klass

98.  Oliver Robert Luulik – 4. a klass

99.  Teele Peder – 4. a klass

100.  Marten Pogost – 4. a klass

101.  Mia Rebaste – 4. a klass

102.  Tuuli Salus – 4. a klass

103.  Pärtel Valge – 4. a klass

104.  Hallop Andra – 4.b klass

105.  Rethe Kolberg – 4. b klass

106.  Markus Mängel – 4.b klass

107.  Grete Õis – 4.b klass

108.  Mark Korenevski – 4.c klass

109.  Berili Kuul – 4.c klass

110.  Rasmus Kütt – 4.c klass

111.  Marleen Ollissaar – 4. c klass

112.  Mirtel Padar – 4. c klass

113.  Gerty Sulakatko – 4. c klass

114.  Annemari Suvi – 4.c klass

115.  Artur Vesterinin – 4.c klass

116.  Ken-Renori Urb – 5. a klass

117.  Karl Martin Veski – 5. a klass

118.  Lauren Arund – 5. b klass

119.  Artur Kaalep – 5.b klass

120.  Karoliina Karm – 5.b klass

121.  Carmen Visnapuu – 5. b klass

122.  Hannali-Hayleen Reinsoo – 6. a klass

123.  Säde Einasto – 6. b klass

124.  Mariann Matteus – 6. b klass

125.  Teele Ploomipuu – 6.b klass

126.  Evalotta Zažek – 6.b klass

127.  Annabel Taaber – 6. b klass

128.  Oliver Ojakäär – 7. a klass

129.  Joosep Tekku – 7.b klass

130.  Gret Karsna – 8.a klass

131.  Triin Marii Lepp – 8.a klass

132.  Mia Marleen Meeksa – 9. klass


II “väga hea” ja “hea” õppeedukuse eest ning “eeskujuliku” ja “hea” käitumise eest

 

  1. Tristan Allas – 1.a klass
  2. Simon Cristofer Sikk – 1.a klass
  3. Susanna Tuvi – 1.a klass
  4. Egle Järvik – 1.b klass
  5. Eliisabet Kaldamäe – 1.b klass
  6. Jonathan Konks – 1.b klass
  7. Patric Utsar - 1.b klass
  8. Tauri Konsap – 1.c klass
  9. Sten Malmiste – 1.c klass
  10. Ingmar Nopasson – 1.c klass
  11. Joosep Ojaperv – 1.c klass
  12. Nora Prüüs – 1.c klass
  13. Isabell Veimann – 1.c klass
  14. Tormi Jõemägi – 2. a klass
  15. Sander Konsap – 2. a klass
  16. Kennet Koort – 2.a klass
  17. Kiur Laanesaar – 2. a klass
  18. Lenna Liivat – 2. a klass
  19. Helena Makarevitš – 2.a klass
  20. Rita-Liisa Mooses – 2. a klass
  21. Amalia Rummel da Costa – 2.a klass
  22. Jarek Saks – 2. a klass
  23. Eleriin Sarapuu – 2.a klass
  24. Gerit-Karolin Strauss – 2. a klass
  25. Eeri Suslov – 2. a klass
  26. Aron Unt – 2. a klass
  27. Remi Kazbekov – 2.b klass
  28. Ekke Kirre Kuusik – 2. b klass
  29. Sten Mitt – 2. b klass
  30. Helery Närap – 2.b klass
  31. Rasmus Saaliste – 2. b klass
  32. Karl Andreas Vaarask – 2. b klass
  33. Marie Aliise Bettler – 2.c klass
  34. Gerry-Krismar Hain – 2. c klass
  35. Grete Hein – 2.c klass
  36. Risto Heinoja – 2. c klass
  37. Joosep Hummal – 2. c klass
  38. Jennifer Israel – 2. c klass
  39. Mihkel Kesperi – 2.c klass
  40. Adeele Kiis – 2.c klass
  41. Hannaly Laaneoja – 2.c klass
  42. Robin Käspri – 2. c klass
  43. Kaarel Ojaste – 2.c klass
  44. Sebastian Ott – 2. c klass
  45. Emily Villiko – 2. c klass
  46. Silver Jallai – 3. a klass
  47. Daniel Kaljula – 3. a klass
  48. Madli Kannisto – 3. a klass
  49. Kärol Kullamäe – 3. a klass
  50. Kätlin Käspri – 3. a klass
  51. Erin Lemendik – 3. a klass
  52. Larsen Lubi – 3. a klass
  53. Ivo Lõhmus – 3.a klass
  54. Johan Muhhin – 3.a klass
  55. Merit Nigulas – 3.a klass
  56. Mona Nõmmoja – 3. a klass
  57. Eveli Silm – 3.a klass  
  58. Kaisa Tali – 3. a klass
  59. Antony Tromp – 3. a klass
  60. Roman Ilja – 3.b klass
  61. Karl Richard Lemming – 3. b klass                            
  62. Paul Johan Nurme – 3. b klass              
  63. Brigitta Otsalt – 3. b klass
  64. Miia Prüüs – 3.b klass              
  65. Clara Sandra Põldoja – 3. b klass              
  66. Inger Tamm – 3. b klass              
  67. Heelika Tattar – 3. b klass
  68. Uku Kahru Uibo – 3.b klass                                                  
  69. Emma Jämsa – 3. c klass                                        
  70. Hugo Kulaga – 3. c klass                    
  71. Martin Lill – 3. c klass                    
  72. Sten Markkus Luik – 3. c klass                                                            
  73. Elis Soom – 3. c klass                  
  74. Riin Marii Tamm – 3. c klass                              
  75. Sten Markus Adamson – 4. a klass
  76. Mihkel Kivastik – 4.a klass
  77. Liis Marie Lepp – 4. a klass
  78. Carolina Isabel Migul – 4. a klass
  79. Karmen Orav – 4. a klass
  80. Grettel Puhm – 4. a klass
  81. Voldemar Pärn – 4. a klass
  82. Elissa Tõrva – 4. a klass
  83. Liisi Kesperi – 4. b klass
  84. Laura-Liisa Kevend – 4. b klass
  85. Marta Maasik – 4. b klass
  86. Otto Ojasaar – 4. b klass
  87. Roland Plumer – 4. b klass
  88. Gregor Prükk – 4. b klass
  89. Heili Sikk – 4. b klass
  90. Helena Tamm – 4. b klass
  91. Kenert Ander Õun – 4. b klass
  92. Maibrit Aas – 4. c klass
  93. Heidi Kalg – 4.c klass
  94. Marko Karzubov – 4. c klass
  95. Emilie Katharina Kodanik – 4.c klass
  96. Lennart Liivamägi – 4. c klass
  97. Kirke Stefani Vider – 4. c klass
  98. Glen Kevin Värton – 4. c klass
  99. Heleri Elbrecht – 5.a klass
  100. Grettel Mirell Kutsar – 5. a klass
  101. Kristjan Martten Kutsar – 5. a klass
  102. Karolina Kuusik – 5. a klass
  103. Lisanne Liivat – 5. a klass
  104. Kirke Tamm – 5. a klass
  105. Reiko Marten Tamm – 5. a klass
  106. Airos Tammur – 5. a klass
  107. Sebastian Villems – 5. a klass
  108. Senni Aasna – 5. b klass
  109. Erik Aleksanderson – 5.b klass
  110. Gregor Hein – 5. b klass
  111. Karl Joosep Joosing – 5. b klass
  112. Oliver Kiik – 5. b klass
  113. Martin Kool – 5. b klass
  114. Kaspar Koorits – 5.b klass
  115. Elise Lemendik – 5. b klass
  116. Veiko Lupp – 5. b klass
  117. Anett Sasko – 5. b klass
  118. Danil Strutinsky – 5. b klass
  119. Sandra Loos – 6.a klass
  120. Claudia Victoria Migul – 6. a klass
  121. Emma Ojasaar – 6. a klass
  122. Helena Reintamm – 6. a klass
  123. Lisete Roosimaa - 6.a klass
  124. Uku Mart Tähnas – 6. a klass
  125. Elise Jõgar – 6. b klass
  126. Ksenija Larina – 6. b klass
  127. Doris Märss – 6. b klass
  128. Karli Joorits – 7. a klass
  129. Kaur Ruben Ragis – 7. a klass
  130. Taavi Kont – 7.b klass
  131. Elis Lõhmus  – 7. b klass
  132. Melissa Desire Meeksa – 7.b klass
  133. Harry Pihlik – 7. b klass
  134. Barbara Põldmaa – 7. b klass
  135. Angelica Rumjantsev – 7. b klass
  136. Angeli Tromp – 7. b klass
  137. Elenor Tõrva – 7. b klass
  138. Karolina Bogoljubov – 8. a klass
  139. Geiri Kuusik – 8. a klass
  140. Uku Renek Kronbergs – 8.a klass
  141. Sanne-Liisa Lemmats – 8. a klass
  142. Sireliis Loos – 8. a klass
  143. Emilija Mutso – 8. a klass
  144. Merit Visnapuu – 8. a klass
  145. Karen Kristal Anne Dunaway – 8. b klass
  146. Kätriin Kivimets – 8. b klass
  147. Hanna-Greta Mihhailova – 8. b klass
  148. Ralf Paat – 8. b klass
  149. Aleksandra Marie Priestman – 8.b klass
  150. Eliis-Kristina Puusalu – 8.b klass
  151. Marleen Jelizavetski – 9. klass
  152. Oliver Jõgar – 9. klass
  153. Äli Ollissaar – 9. klass
  154. Hannali Salus – 9. klass
  155. Revon Tammur – 9. klass

 

 

 

Andres Jõgar

Direktor



Kommentaarid: 0


Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri