III õppeveerandi tublimad õppurid

17. märts 2020, Kõrveküla infojuht, Kommentaarid: 0

K Ä S K K I R I                                                                     16.03.2020     nr 3.-11/14

 

Kiituse avaldamine



A v a l d a n   k i i t u s t

 

2019/2020 õppeaasta III õppeveerandi õppetulemuste eest alljärgnevalt:

 

I  “väga hea” õppeedukuse ning “eeskujuliku” ja “hea” käitumise eest

           

1.   Mehis Burget – 1.a klass

2.   Joonas Grossthal – 1.a klass

3.   Flora Kaasik – 1.a klass

4.   Mia Grete Kallson – 1.a klass

5.   Melora Kesvatera – 1.a klass

6.   Luise Märss – 1.a klass

7.   Birgita Pärn – 1.a klass

8.   Paula Rebaste – 1.a klass

9.   Elisabel Sarapuu – 1.a klass

10. Rosanna Säälik – 1.a klass

11. Albert Voolaid – 1.a klass

12. Hugo Hõbejärv – 1.b klass

13. Rahel Jõemägi – 1.b klass

14. Cris Pedosk – 1.b klass

15. Mattias Peetsalu – 1.b klass

16. Elisabeth Traat – 1.b klass

17. Nora Liisa Vaarask – 1.b klass

18. Erle Ehasalu – 1.c klass

19. Hendrik Jõesaar – 1.c klass

20. Eliise Kadastu – 1.c klass

21. Oliver Kilk – 1.c klass

22. Anette Kool – 1.c klass

23. Bairon Kuusik – 1.c klass

24. Markus Padar – 1.c klass

25. Christelle Soosaar – 1.c klass

26. Lisandra Annuk – 1.d klass

27. Greete Marleene Kalja – 1.d klass

28. Katariina Karm – 1.d klass

29. Karolina Emilia Kirss – 1.d klass

30. Elisabet Kriisk – 1.d klass

31. Romili Känd – 1.d klass

32. Anni Marii Meos – 1.d klass

33. Robin Robert Mooses – 1.d klass

34. Ciara Nurm – 1.d klass

35. Kätlin Ostrat – 1.d klass

36. Hugo Paade – 1.d klass

37. Reiko Raudsepp – 1.d klass

38. Elsa Helin Tammekun – 1.d klass

39. Hanna Allvere – 2.a klass

40. Rasmus Kajalaid – 2.a klass

41. Juhan Kivastik – 2.a klass

42. Mette Mirjam Kuusik – 2.a klass

43. Sander Metsa – 2.a klass

44. Gregor Põldre – 2.a klass

45. Alari Reiman – 2.a klass

46. Kerten Reisalu – 2.a klass

47. Stella Rebecca Saarna – 2.a klass

48. Gregor Soom – 2.a klass

49. Tõnis Timma – 2.a klass

50. Deliisa Tuvike – 2.a klass

51. Grete Joorits – 2.b klass

52. Jaron Joosing – 2.b klass

53. Agne Järvik – 2.b klass

54. Egle Järvik – 2.b klass

55. Marten Kask – 2.b klass

56. Gerda Kullamäe – 2.b klass

57. Mirtel Kõrts – 2.b klass

58. Mari Muhhin – 2.b klass

59. Eero Mõttus – 2.b klass

60. Heidi Nigulas – 2.b klass

61. Grete Sofia Salutamm – 2.b klass

62. Lisbet Hillak – 2.c klass

63. Kari Kindsigo – 2.c klass

64. Märten Liivamägi – 2.c klass

65. Mia Lihtsa – 2.c klass

66. Marten Meerits – 2.c klass

67. Kädily Muru – 2.c klass

68. Nette Ossul – 2.c klass

69. Kätliis Piirikivi – 2.c klass

70. Miia Rannamees – 2.c klass

71. Steven Arnold Värton – 2.c klass

72. Karoliina Vähk – 2.c klass

73. Mia Johanna Kadastu – 3.a klass

74. Kristel Kangro – 3.a klass

75. Ekke Karl Kuusik – 3.a klass

76. Oliver Kütt – 3.a klass

77. Riko Matto – 3.a klass

78. Otto Rebaste – 3.a klass

79. Eleriin Sarapuu – 3.a klass

80. Aron Soosaar – 3.a klass

81. Uljana Vallimets – 3.a klass

82. Agor-Andreas Jõesaar – 3.b klass

83. Karl Koho – 3.b klass

84. Lauri Kärsin – 3.b klass

85. Lisandra Lehemets – 3.b klass

86. Ketriin Lepik – 3.b klass

87. Romari Mõttus – 3.b klass

88. Isabella Ploomipuu – 3.b klass

89. Saskia Toots – 3.b klass

90. Eliisa Uibo – 3.b klass

91. Oliver Adamson – 3.c klass

92. Simon Kimmel – 3.c klass

93. Hannaly Laaneoja – 3.c klass

94. Sebastian Maaring – 3.c klass

95. Anete Isadora Sööt – 3.c klass

96. Ketri Taaber – 3.c klass

97. Lee Valli – 3.c klass

98. Uku Aleksanderson – 4.a klass

99. Daniel Kaljula – 4.a klass

100. Merit Nigulas – 4.a klass

101. Tristan Ossul – 4.a klass

102. Lenna Lotta Urmann – 4.a klass

103. Krislin Nikita Varik – 4.a klass

104. Mari-Ann Ala – 4.b klass

105. Roman Ilja – 4.b klass    

106. Lisandra Kolberg – 4.b klass        

107. Gert Koor – 4.b klass

108. Robert Meitern – 4.b klass

109. Paul Johan Nurme  – 4.b klass                              

110. Perla-Liisa Pärnamaa – 4.b klass

111. Fred Začek – 4.b klass

112. Jaan Einasto – 4.c klass

113. Emma Jämsa – 4.c klass

114. Liisi Kaart – 4.c klass

115. Uku Kaart – 4.c klass                                

116. Chrisette Reisalu – 4.c klass              

117. Elis Soom – 4.c klass

118. Rebeka Tameri – 4.c klass

119. Riin Marii Tamm – 4.c klass

120. Eva Ollissaar – 4.c klass

121. Sten Markus Adamson – 5.a klass

122. Mihkel Kivastik – 5.a klass

123. Kaspar Koor – 5.a klass        

124. Teele Peder – 5.a klass

125.  Marten Pogost – 5.a klass

126.  Mia Rebaste – 5.a klass

127. Tuuli Salus – 5.a klass

128.  Pärtel Valge – 5.a klass

129.  Andra Hallop – 5.b klass

130.  Mark Korenevski – 5.c klass

131.  Marleen Ollissaar – 5.c klass

132.  Gerty Sulakatko – 5.c klass

133.  Ken-Renori Urb – 6.a klass

134.  Karoliina Karm – 6.b klass

135.  Carmen Visnapuu – 6.b klass

136.  Hannali-Hayleen Reinsoo – 7.a klass

137.  Lisete Roosimaa – 7.a klass

138.  Säde Einasto – 7.b klass

139.  Mariann Matteus – 7.b klass

140.  Evalotta Začek – 7.b klass

141.  Annabel Taaber – 7.b klass

142.  Oliver Ojakäär – 8.a klass

143.  Grete Karsna – 9.a klass

144.  Ralf Paat – 9.b klass


II “väga hea” ja “hea” õppeedukuse eest ning “eeskujuliku” ja “hea” käitumise eest

  1. Uku Märt Arund – 1.a klass
  2. Stefi Jõgisu – 1.a klass
  3. Eva Otsa – 1.a klass
  4. Kelis Post – 1.a klass
  5. Keiu Tali – 1.a klass
  6. Alan Trei – 1.a klass
  7. Uku Valli – 1.a klass
  8. David Johanson – 1.b klass
  9. Dominic Kittel – 1.b klass
  10. Jaan-Jaagup Maaring – 1.b klass
  11. Veronika Sepp – 1.b klass
  12. Otto Silver Tähnas – 1.b klass
  13. Tormi Tamm – 1.b klass
  14. Kassandra Vuks – 1.b klass
  15. Andres Abel – 1.c klass
  16. Eva Dõhne – 1.c klass
  17. Merida Konrad – 1.c klass
  18. Eva-Lota Leib – 1.c klass
  19. Ariana Nikitin – 1.c klass
  20. Robert Rumjantsev – 1.c klass
  21. Hanna-Brita Ruuse – 1.c klass
  22. Gregor Sahk – 1.c klass
  23. Taavi Taavel – 1.c klass
  24. Kevin Hain – 1.d klass
  25. Adele Victoria Kalja – 1.d klass
  26. Rosanna Lehemets – 1.d klass
  27. Trevon Paomets – 1.d klass
  28. Uku-Artur Villiko – 1.d klass
  29. Katriin Ala – 2.a klass
  30. Karl Ostra – 2.a klass
  31. Kaspar Helü – 2.a klass
  32. Mario Purgel – 2.a klass
  33. Susanna Tuvi – 2.a klass
  34. Marelle Vahi – 2.a klass
  35. Rasmus Kaldamäe – 2.b klass
  36. Märten Kannisto – 2.b klass
  37. Martin Kolomiets – 2.b klass
  38. Jonathan Konks – 2.b klass
  39. Lisete Koorits – 2.b klass
  40. Henri William Lemming – 2.b klass
  41. Genely Märtson – 2.b klass
  42. Sebasian Ojaniit – 2.b klass
  43. Patric Utsar – 2.b klass
  44. Tauri Konsap – 2.c klass
  45. Daniel Mutso – 2.c klass
  46. Joosep Ojaperv – 2.c klass
  47. Isabell Veimann – 2.c klass
  48. Ingmar Nopason – 2.c klass
  49. Nora Prüüs - 2.c klass
  50. Sten Malmiste – 2.c klass
  51. Tormi Jõemägi – 3.a klass
  52. Sander Konsap – 3.a klass
  53. Kennet Koort – 3.a klass
  54. Kiur Laanesaar – 3.a klass
  55. Lenna Liivat – 3.a klass
  56. Helena Makarevitš – 3.a klass
  57. Rita-Liisa Mooses – 3.a klass
  58. Joonas Mäeorg – 3.a klass
  59. Amalia Rummel da Costa – 3.a klass
  60. Gerit-Karolin Strauss – 3.a klass
  61. Eeri Suslov – 3.a klass
  62. Aron Unt – 3.a klass
  63. Kirsika Kelder – 3.b klass
  64. Sten Mitt – 3.b klass
  65. Helery Närap – 3.b klass
  66. Loola Sillamaa – 3.b klass
  67. Sandra Säälik – 3.b klass
  68. Tauri Täpsi – 3.b klass
  69. Delia Elisabeth Vider – 3.b klass
  70. Marie Aliise Bettler – 3.c klass
  71. Grete Hein – 3.c klass
  72. Joosep Hummal – 3.c klass
  73. Kaarel Ojaste – 3.c klass
  74. Sebastian Ott – 3.c klass
  75. Renari Rõõm – 3.c klass
  76. Emily Villiko – 3.c klass
  77. Heron Helemets – 4.a klass
  78. Madli Kannisto – 4.a klass
  79. Renald Mattias Kronbergs – 4.a klass
  80. Kärol Kullamäe – 4.a klass
  81. Kätlin Käspri – 4.a klass
  82. Erin Lemendik – 4.a klass
  83. Larsen Lubi – 4.a klass
  84. Johan Muhhin – 4.a klass
  85. Mona Nõmmoja – 4.a klass
  86. Eveli Silm – 4.a klass  
  87. Kaisa Tali – 4.a klass
  88. Antony Tromp – 4.a klass
  89. Mirko Hillak – 4.b klass
  90. Karl Richard Lemming – 4.b klass
  91. Carola Nurm – 4.b klass                      
  92. Brigitta Otsalt – 4.b klass
  93. Miia Prüüs – 4.b klass
  94. Clara Sandra Põldoja – 4.b klass
  95. Loore-Mia Ruuse – 4.b klass
  96. Karl Mathias Tamm – 4.b klass                            
  97. Heelika Tattar – 4.b klass
  98. Anna Maria Jõgi – 4.c klass
  99. Hugo Kulaga – 4.c klass                                                                    
  100. Martin Lill – 4.c klass                    
  101. Sten Markkus Luik – 4.c klass
  102. Robert Mihhalevski – 4.c klass
  103. Ott-Kaspar Karu – 4.c klass                                                            
  104. Katariina Vähk – 4.c klass                                              
  105. Martin Koka – 5.a klass
  106. Liis Marie Lepp – 5.a klass
  107. Oliver Robert Luulik – 5.a klass
  108. Carolina Isabel Migul – 5.a klass
  109. Hugo Mõttus – 5.a klass
  110. Karmen Orav – 5.a klass
  111. Grettel Puhm – 5.a klass
  112. Voldemar Pärn – 5.a klass
  113. Karolina Tretjak – 5.a klass
  114. Elissa Tõrva – 5.a klass
  115. Roland Plumer – 5.b klass
  116. Helena Tamm – 5.b klass
  117. Kenert Ander Õun – 5.b klass
  118. Maibrit Aas – 5.c klass
  119. Heidi Kalg – 5.c klass
  120. Marko Karzubov – 5.c klass
  121. Emilie Katharina Kodanik – 5.c klass
  122. Rasmus Kütt – 5.c klass
  123. Lennart Liivamägi – 5.c klass
  124. Mirtel Padar – 5.c klass
  125. Annemari Suvi – 5.c klass
  126. Glen Kevin Värton – 5.c klass
  127. Artur Vesterinen – 5.c klass
  128. Kirke Stefani Vider – 5.c klass
  129. Heleri Elbrecht – 6.a klass
  130. Grettel Mirell Kutsar – 6.a klass
  131. Kristjan Martten Kutsar – 6.a klass
  132. Karolina Kuusik – 6.a klass
  133. Karl Martin Veski – 6.a klass
  134. Erik Aleksanderson – 6.b klass
  135. Lauren Arand – 6.b klass
  136. Gregor Hein – 6.b klass
  137. Kaspar Koorits – 6.b klass
  138. Elise Lemendik – 6.b klass
  139. Mirtel Ostra – 6.b klass
  140. Anett Sasko – 6.b klass
  141. Emma Ojasaar – 7.a klass
  142. Helena Reintamm – 7.a klass
  143. Uku Mart Tähnas – 7.a klass
  144. Carmel Vares – 7.a klass
  145. Joonas Voogla – 7.a klass
  146. Ksenija Larina – 7.b klass
  147. Doris Märss - 7.b klass
  148. Teele Ploomipuu – 7.b klass
  149. Maria Elisa Säre – 7.b klass
  150. Karli Joorits – 8.a klass
  151. Marie Heleene Kalja – 8.a klass
  152. Kaur Ruben Ragis – 8.a klass
  153. Taavi Kont - 8.b klass
  154. Melissa Desire Meeksa – 8.b klass
  155. Liisa Pahmar – 8.b klass
  156. Harry Pihlik – 8.b klass
  157. Barbara Põldmaa – 8.b klass
  158. Angelica Rumjantsev – 8.b klass
  159. Joosep Tekku – 8.b klass
  160. Elenor Tõrva – 8.b klass
  161. Uku Renek Kronbergs – 9.a klass
  162. Sanne-Liisa Lemmats – 9.a klass
  163. Triin Marii Lepp – 9.a klass
  164. Sireliis Loos – 9.a klass
  165. Emilija Mutso – 9.a klass
  166. Merit Visnapuu – 9.a klass
  167. Karen Anne Kristal Dunaway - 9.b klass
  168. Kätriin Kivimets – 9.b klass
  169. Hanna-Greta Mihhailova – 9.b klass
  170. Alexandra Marie Priestman – 9.b klass
  171. Laura Tamm – 9.b klass

 

 

Andres Jõgar

Direktor




Kommentaarid: 0


Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri