INFO LAULUPEOLISTELE

12. juuni 2017, Kõrveküla infojuht, Kommentaarid: 0

Hea laulupeoline!

Poistekoori lauljad sõidavad Kõrveküla põhikooli juurest välja reedel, 30 juunil kell 8.00.

Esmalt suundume Tallinna 53. Keskkooli (Mustamäel, Sütiste tee 42) ehk ööbimispaika. Sealt edasi lauluväljakule sööma ja proovi.  Edasine ja täpsem ajagraafik selgub kohapeal. Laupäeval väga pikk proovipäev.

Lastekoori ja mudilaskoori lauljad sõidavad Kõrveküla Põhikooli juurest välja laupäeval, 1. juulil kell 6.00.

Esmalt suundume lauluväljakule, kus lastekoori lauljad lähevad proovi. Päev on väga tihe. Lõunat sööme lauluväljakul. Õhtusöök on koolimajas ehk ööbimiskohas (Nõmme Põhikool, Raudtee 68).

Mudilaskoor sõidab ööbimispaika ehk Nõmme Põhikooli (Raudtee 68). Seejärel sõidame lauluväljakule lõunale ja edasi jätkub pikk proovipäev lauluväljakul. Õhtusöök koolimajas.

Pühapäeval, 2. juulil on hommikupoolikul (algusega kell 9.00) rongkäik ja kell 14.00 lauluväljakul pidu. Pidu lõppeb umbes 20.30. Siis pakime end bussidesse ja asume koduteele. Tagasi Kõrvekülas oleme ilmselt pärast 23.00. Palun siis vanematel vastas olla!

KAASA:

• madrats;
  • magamiskott /tekk;
  • ööriided;
  • käterätt ja pesemisvahendid;
  • erineva ilma jaoks sobilikud riided;
  • MUGAVAD jalanõud (millega on hea marssida);
  • vahetuseks kuiv särk, sokid  jne (kui on vihmane, siis proovides ei külmeta);
  • pähe kindlasti mingi peakate;
  • vihmakeep (Härma võistulaulmise "pallike").

Kaasa ka veidi taskuraha (üldtoitlustus ja transport on lauljatele tasuta).

Esinemiseks (pühapäeval):

Tüdrukutel PUNASED sukkpüksid, poistel teksad.  Vormid ehk pluusid ja kleidid võtame koolist kaasa.

Kindlasti peab IGAL  POOL kaasas olema VESI. Veepudelit saab täita ka lauluväljakul.

Enne sõitu küsimuste tekkimisel palun kindlasti kas helistada või kirjutada tiina@korve.edu.ee, tel 5231094. Tallinnas oleku ajal saab vajadusel suhelda kaasa sõitvate õpetajatega, kelle kontaktid saate eelnevalt koolist küsides või hommikul enne väljumist:

Tiina Kivastik tel. 5231094

Poistekooriga:

Esta-Salmistu Vaas

Einar Nõmme

Lastekooriga:

Egle Mäe

Helena Rõžova

Mudilaskooriga:

Piret Jõul

Külvi Rebaste

Maret Vaabel

Jana Post

PS!

Kes on tellinud LAULUPEO SÄRGI saab kätte:

T. 13. juunil kell 8.30- 13.00,

K. 14. juunil kell 8.30-13.00

N. 15. juunil kell 12.30-13.00

R. 16. juunil kell 14.30-15.00

T. 20 juunil kell 9.00-11.00

Särgid on muusikaklassis õpetaja käes.