Nõustamise telefon

18. aprill 2020, Kõrveküla infojuht, Kommentaarid: 0Psühhiaatriakliinik on käivitanud psühholoogilise nõustamise telefoni. Sinna võib helistada, kui on probleeme lastega, lähedastega, endaga - pinge, stress, motivatsioonipuudus, ärevus, masendus jne jne. Ühesõnaga, kui endal või lähedasel on vaimselt raske. Viimasel ajal on tulnud kõnesid lapsevanematelt, kel endal raske lapsi motiveerida õppima, kodus püsima, lastel on tekkinud mingid uued sümptomid, hirmud, mis ajavad vanemaid segadusse.

Sellega seoses jagame siis nüüd omakorda telefoninumbrit, kuhu võib helistada. Telefonile vastavad väga tasemel kliinilised psühholoogid ja kliinilised lastepsühholoogid, kelle teenust tavaolukorras on väga raske saada. Vestlus on anonüümne, end tutvustama ei pea.

Tuleks siis helistada tel 7318764 ja öelda, et soovin psühholoogilist kriisinõustamist psühholoogi poolt. Telefonile vastavad valveõed, kes siis annavad sel päeval valves oleva psühholoogi numbri, kuhu saab helistada. Telefon töötab 7 päeva nädalas, ka nädalavahetustel kell 8-17. Aprillis ja mais on selline võimalus. Juunis ilmselt enam mitte.

Lisainfot saab meilitsi Karolin.Kajalaid@kliinikum.ee või 7318759.Kommentaarid: 0


Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri