Õppeaasta parimad õppurid

6. juuni 2017, Kõrveküla infojuht, Kommentaarid: 1

K Ä S K K I R I                                                                     06.06.2017      nr 3.-11/15 

 

Kiituse avaldamine



A v a l d a n    k i i t u s t

 

2016/2017  õppeaasta õppetulemuste eest alljärgnevalt:

 

I  “väga hea” õppeedukuse ning “eeskujuliku” ja  “hea” käitumise eest:

 

  1. Uku Aleksanderson – 1. a klass             

  2. Heelika Elbrecht – 1. a klass             

  3. Silver Jallai – 1. a klass             

  4. Daniel Kaljula – 1. a klass             

  5. Madli Kannisto – 1. a klass              

  6. Kärol Kullamäe – 1. a klass

  7. Kätlin Käspri – 1. a klass                           

  8. Erin Lemendik – 1. a klass             

  9. Larsen Lubi – 1. a klass 

  10. Ivo Lõhmus – 1. a klass

  11. Johan Muhhin – 1. a klass             

  12. Merit Nigulas – 1. a klass              

  13. Mona Nõmmoja – 1. a klass             

  14. Tristan Ossul – 1. a klass             

  15. Eveli Silm – 1. a klass             

  16. Kaisa Tali – 1. a klass             

  17. Antony Tromp – 1. a klass                      

  18. Lenna Lotta Urmann – 1. a klass           

  19. Krislin Nikita Varik – 1. a klass             

  20. Mari-Ann Ala – 1. b klass  

  21. Roman Ilja – 1. b klass                               

  22. Lisandra Kolberg – 1. b klass 

  23. Gert Koor – 1. b klass       

  24. Karl Richard Lemming  – 1. b klass      

  25. Robert Meitern  – 1. b klass                 

  26. Carola Nurm – 1. b klass                         

  27. Paul Johan Nurme – 1. b klass                        

  28. Perla-Liisa Pärnamaa – 1. b klass 

  29. Loore-Mia Ruuse – 1. b klass         

  30. Fred Začek – 1. b klass         

  31. Karl Mathias Tamm – 1. b klass    

  32. Mihkel Simon Allas – 1. c klass             

  33. Jaan Einasto – 1. c klass             

  34. Anna Maria Jõgi – 1. c klass      

  35. Emma Jämsa – 1. c klass              

  36. Liisi Kaart – 1. c klass              

  37. Uku Kaart – 1. c klass              

  38. Ott-Kaspar Karu – 1. c klass             

  39. Sten Markkus Luik – 1. c klass              

  40. Robert Mihhalevski – 1. c klass              

  41. Rasmus Pikk – 1. c klass              

  42. Chrisette Reisalu – 1. c klass              

  43. Rebeka Tameri – 1. c klass              

  44. Riin Marii Tamm – 1. c klass   

  45. Sten Markus Adamson – 2. a klass

  46. Mihkel Kivastik – 2. a klass

  47. Martin Koka – 2. a klass

  48. Kaspar Koor – 2. a klass

  49. Liis Marie Lepp – 2. a klass

  50. Oliver Robert Luulik – 2. a klass

  51. Carolina Isabel Migul – 2. a klass

  52. Tõnn Mihhailov – 2. a klass

  53. Karmen Orav – 2. a klass

  54. Teele Peder – 2. a klass

  55. Marten Pogost – 2. a klass

  56. Grettel Puhm – 2. a klass

  57. Voldemar Pärn – 2. a klass

  58. Mia Rebaste – 2. a klass

  59. Tuuli Salus – 2. a klass

  60. Pärtel Valge – 2. a klass

  61. Liisi Kesperi – 2. b klass

  62. Rethe Kolberg – 2. b klass

  63. Marta Maasik – 2. b klass

  64. Markus Mängel – 2. b klass

  65. Otto Ojasaar – 2. b klass

  66. Maribel Salmre – 2. b klass

  67. Heili Sikk – 2. b klass

  68. Helena Tamm – 2. b klass

  69. Grete Õis – 2. b klass

  70. Maibrit Aas – 2. c klass

  71. Heidi Kalg – 2. c klass

  72. Marko Karzubov – 2. c klass

  73. Karel Kera – 2. c klass

  74. Emilie Katharina Kodanik – 2. c klass

  75. Mark Kornevski – 2. c klass

  76. Berili Kuul – 2. c klass

  77. Rasmus Kütt – 2. c klass

  78. Lennart Liivamägi – 2. c klass

  79. Marleen Ollissaar – 2. c klass

  80. Mirtel Padar – 2. c klass

  81. Sten Soopalu – 2. c klass

  82. Gerty Sulakatko – 2. c klass

  83. Annemari Suvi – 2. c klass

  84. Kirke Stefani Vider – 2. c klass

  85. Heleri Elbrecht – 3. a klass

  86. Grettel Mirell Kutsar – 3. a klass

  87. Karolina Kuusik – 3. a klass

  88. Lisanne Liivat – 3. a klass

  89. Johannes Rei – 3. a klass

  90. Airos Tammur – 3. a klass

  91. Ken-Renori Urb – 3. a klass

  92. Karl Martin Veski – 3. a klass

  93. Gregor Hein – 3. b klass

  94. Karoliina Karm – 3. b klass

  95. Martin Kool – 3. b klass

  96. Elise Lemendik – 3. b klass

  97. Lauren Rannula – 3. b klass

  98. Anett Sasko – 3. b klass

  99. Carmen Visnapuu – 3. b klass

  100. Sandra Loos – 4. a klass

  101. Hannali-Hayleen Reinsoo – 4. a klass

  102. Helena Reintamm – 4. a klass

  103. Lisete Roosimaa – 4. a klass

  104. Annabel Taaber – 4. a klass

  105. Uku Mart Tähnas – 4. a klass

  106. Säde Einasto – 4. b klass

  107. Ksenija Larina – 4. b klass

  108. Mariann Matteus – 4. b klass

  109. Doris Märss – 4. b klass

  110. Teele Ploomipuu – 4. b klass

  111. Maria Elisa Säre – 4. b klass

  112. Evalotta Začek – 4. b klass

  113. Oliver Ojakäär – 5. a klass

  114. Kaur Ruben Ragis  – 5. a klass

  115. Harry Pihlik – 5. b klass

  116. Joosep Tekku – 5. b klass

  117. Grete Karsna – 6. a klass

  118. Mia Marleen Meeksa – 7. klass

  119. Silvia Jallai – 8. a klass

  120. Elis Luik – 8. a klass

  121. Grete Paat – 8. a klass

  122. Marta Roosimaa – 8. a klass

  123. Anette Valge – 8. a klass

  124. Eleriin Ojakäär – 8. b klass

  125. Liisi Soosaar – 8. b klass

  126. Henri Treier – 8. b klass

  127. Triin Visnapuu – 8. b klass

 

II “väga hea” ja “hea” õppeedukuse eest ning “eeskujuliku” ja “hea” käitumise eest


  1. Johannes Aasna – 1. a klass             

  2. Renald Mattias Kronbergs – 1. a klass

  3. Andro Rohtla  – 1. a klass          

  4. Mirko Hillak – 1. b klass

  5. Sandra Kazbekov  – 1. b klass    

  6. Arabella Koort  – 1. b klass                  

  7. Brigitta Otsalt – 1. b klass      

  8. Miia Prüüs – 1. b klass      

  9. Clara Sandra Põldoja – 1. b klass       

  10. Inger Tamm – 1. b klass        

  11. Heelika Tattar – 1. b klass

  12. Joanna Annuk – 1. c klass 

  13. Loorelei Kakko – 1. c klass                                

  14. Hugo Kulaga – 1. c klass              

  15. Martin Lill – 1. c klass           

  16. Eva Ollissaar – 1. c klass             

  17. Carl Martten Otsa – 1. c klass              

  18. Robert Sasi – 1. c klass             

  19. Aron Ergma – 2. a klass

  20. Elissa Tõrva – 2. a klass

  21. Laura-Liisa Kevend – 2. b klass

  22. Getrin Teenu – 2. b klass

  23. Krisete Pärna – 2. c klass

  24. Kristjan Kivimets – 3. a klass

  25. Hanna Kouhia – 3. a klass

  26. Kristjan Martten Kutsar – 3. a klass

  27. Helena Ostrat – 3. a klass

  28. Raimondo Ott – 3. a klass

  29. Kevin-Mairon Parkala – 3. a klass

  30. Lenna Peebu – 3. a klass

  31. Kirke Tamm – 3. a klass

  32. Reiko Marten Tamm – 3. a klass

  33. Sebastian Villems – 3. a klass

  34. Senni Aasna – 3. b klass

  35. Erik Aleksanderson – 3. b klass

  36. Karl Joosep Joosing – 3. b klass

  37. Oliver Kiik – 3. b klass

  38. Robert Kiik – 3. b klass

  39. Kaspar Koorits – 3. b klass

  40. Veiko Lupp – 3. b klass

  41. Lukas Tõnisson – 3. b klass

  42. Claudia Victoria Migul – 4. a klass

  43. Emma Ojasaar – 4. a klass

  44. Oskar Orav – 4. a klass

  45. Elice Rudakov – 4. a klass

  46. Kenneth-Sten Säde  – 4. a klass

  47. Carmel Vares – 4. a klass

  48. Patrick Allas – 4. b klass

  49. Erin Amber Anne Dunaway – 4. b klass

  50. Ester Eensaar – 4. b klass

  51. Elise Jõgar – 4. b klass

  52. Karli Joorits – 5. a klass

  53. Marie Heleene Kalja  – 5. a klass

  54. Matis Aleksander Rein  – 5. a klass

  55. Oliver Holtsmeier – 5. b klass

  56. Kristjan Kivest – 5. b klass

  57. Taavi Kont – 5. b klass

  58. Elis Lõhmus – 5. b klass

  59. Melissa Desire Meeksa – 5. b klass

  60. Liisa Pahmar – 5. b klass

  61. Barbara Põldmaa – 5. b klass

  62. Angelica Rumjantsev – 5. b klass

  63. Angeli Tromp – 5. b klass

  64. Elenor Tõrva – 5. b klass

  65. Aleksander Vähk – 5. b klass

  66. Uku Renek Kronbergs – 6. a klass

  67. Geiri Kuusik – 6. a klass

  68. Sanne-Liisa Lemmats – 6. a klass

  69. Triin Marii Lepp – 6. a klass

  70. Sireliis Loos – 6. a klass

  71. Emilija Mutso – 6. a klass

  72. Merit Visnapuu – 6. a klass

  73. Karen Kristal Anne Dunaway – 6. b klass

  74. Isabel Kalbin – 6. b klass

  75. Hanna-Greta Mihhailova – 6. b klass

  76. Ralf Paat – 6. b klass

  77. Alexandra Marie Priestman – 6. b klass

  78. Eliis-Kristina Puusalu – 6. b klass

  79. Laura Tamm – 6. b klass

  80. Äli Ollissaar – 7. klass

  81. Hannali Salus – 7. klass

  82. Revon Tammur – 7. klass

  83. Tormi Märten Metsnik – 8. a klass

  84. Astrid Ohvril – 8. a klass

  85. Laura Pihlik – 8. a klass

  86. Stina Varik – 8. a klass

  87. Risto Holtsmeier – 8. b klass

  88. Reigo Joorits – 8. b klass

  89. Isabella Kelder – 8. b klass

  90. Gaius Sults – 8. b klass

  91. Enrice Tennosaar – 8. b klass

  92. Hendrik Treier – 8. b klass

  93. Aramis Õis – 8. b klass

     

    Andres Jõgar

    Direktor



Kommentaarid: 1

Kätlin
27. juuni 2017

Tere! Olen kõrvekülas õppind. Kõrvekas küla on parim kool. Ma igatsen seda


Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri