Õppeaasta tublimad õppurid

17. juuni 2020, Kõrveküla infojuht, Kommentaarid: 0

K Ä S K K I R I                                                                               17.06.2020      nr 3.-11/17

 

Kiituse avaldamine



A v a l d a n   k i i t u s t

 

2019/2020  õppeaasta õppetulemuste eest alljärgnevalt:


I “väga hea” õppeedukuse ning “eeskujuliku” ja “hea” käitumise eest:

 

Mehis Burget – 1.a klass

Joonas Grossthal – 1.a klass

Flora Kaasik - 1.a klass

Mia Grete Kallson – 1.a klass

Melora Kesvatera – 1.a klass

Luise Märss – 1.a klass

Eva Otsa – 1.a klass

Birgita Pärn – 1.a klass

Paula Rebaste – 1.a klass

Elisabel Sarapuu – 1.a klass

Rosanna Säälik – 1.a klass

Uku Valli – 1.a klass

Albert Voolaid – 1.a klass

 

Hugo Hõbejärv – 1.b klass

Rahel Jõemägi – 1.b klass

Cris Pedosk – 1.b klass

Mattias Peetsalu – 1.b klass
Veronika Sepp - 1.b klass

Elisabeth Traat – 1.b klass

Otto Silver Tähnas – 1. b klass

Nora Liisa Vaarask – 1.b klass

 

Eva Dõhne – 1.c klass

Erle Ehasalu – 1.c klass

Hendrik Jõesaar – 1.c klass

Eliise Kadastu – 1.c klass

Oliver Kilk – 1.c klass

Merida Konrad – 1.c klass

Anette Kool – 1.c klass

Bairon Kuusik – 1.c klass

Eva-Lota Leib – 1.c klass

Markus Padar – 1.c klass

Robert Rumjantsev – 1.c klass

Gregor Sahk – 1.c klass

Christelle Soosaar – 1.c klass

Taavi Taavel – 1.c klass

 

Lisandra Annuk – 1.d klass

Greete Marleene Kalja – 1.d klass

Katariina Karm – 1.d klass

Karolina Emilia Kirss – 1.d klass

Elisabet Kriisk – 1.d klass

Romili Känd – 1.d klass

Rosanna Lehemets – 1.d klass

Anni Marii Meos – 1.d klass

Robin Robert Mooses – 1.d klass

Ciara Nurm – 1.d klass

Kätlin Ostrat – 1.d klass

Hugo Paade – 1.d klass

Reiko Raudsepp – 1.d klass

Elsa Helin Tammekun – 1.d klass

 

Hanna Allvere – 2.a klass

Rasmus Kajalaid – 2.a klass

Juhan Kivastik – 2.a klass

Mette Mirjam Kuusik – 2.a klass

Sander Metsa – 2.a klass

Gregor Põldre – 2.a klass

Alari Reiman – 2.a klass

Kerten Reisalu – 2.a klass

Stella Rebecca Saarna – 2.a klass

Rebeka Saks – 2.a klass

Gregor Soom – 2.a klass

Tõnis Timma – 2.a klass

 

Grete Joorits – 2.b klass

Jaron Joosing – 2.b klass

Agne Järvik – 2.b klass

Egle Järvik – 2.b klass

Rasmus Kaldamäe – 2.b klass

Marten Kask – 2.b klass

Martin Kolomiets – 2.b klass

Jonathan Konks – 2.b klass

Gerda Kullamäe – 2.b klass

Mirtel Kõrts – 2.b klass

Mari Muhhin – 2.b klass

Eero Mõttus – 2.b klass

Genely Märtson – 2.b klass

Heidi Nigulas – 2.b klass

Grete Sofia Salutamm – 2.b klass

 

Lisbet Hillak – 2.c klass

Kari Kindsigo – 2.c klass

Mia Lihtsa – 2.c klass

Märten Liivamägi – 2.c klass

Marten Meerits – 2.c klass

Kädily Muru – 2.c klass

Joosep Ojaperv – 2.c klass

Nette Ossul – 2.c klass

Kätliis Piirikivi – 2.c klass

Nora Prüüs – 2.c klass

Miia Rannamees – 2.c klass

Karoliina Vähk – 2.c klass

Steven Arnold Värton – 2.c klass

 

Tormi Jõemägi – 3.a klass

Mia Johanna Kadastu – 3.a klass

Kristel Kangro – 3.a klass

Ekke Karl Kuusik – 3.a klass

Oliver Kütt – 3.a klass

Lenna Liivat – 3.a klass

Riko Matto – 3.a klass

Otto Rebaste – 3.a klass

Eleriin Sarapuu – 3.a klass

Aron Soosaar – 3.a klass

Gerit-Karolin Strauss – 3.a klass

Uljana Vallimets – 3.a klass

 

Agor-Andreas Jõesaar – 3.b klass

Kirsika Kelder – 3.b klass

Karl Koho – 3.b klass

Lauri Kärsin – 3.b klass

Lisandra Lehemets – 3.b klass

Ketriin Lepik – 3.b klass

Romari Mõttus – 3.b klass

Isabella Ploomipuu – 3.b klass

Loola Sillamaa – 3.b klass

Sandra Säälik - 3.b klass

Saskia Toots – 3.b klass

Taavi Täpsi – 3.b klass

Eliisa Uibo – 3.b klass

Delia Elisabeth Vider – 3.b klass

Oliver Adamson – 3.c klass

Simon Kimmel – 3.c klass

Hannaly Laaneoja – 3.c klass

Sebastian Maaring – 3.c klass

Gregor Ottas – 3.c klass

Renari Rõõm – 3.c klass

Anete Isadora Sööt – 3.c klass

Ketri Taaber – 3.c klass

Lee Valli – 3.c klass

 

Uku Aleksanderson – 4.a klass

Daniel Kaljula – 4.a klass

Erin Lemendik – 4.a klass

Merit Nigulas – 4.a klass

Tristan Ossul – 4.a klass

Eveli Silm – 4.a klass

Lenna Lotta Urmann – 4.a klass

Krislin Nikita Varik – 4.a klass

 

Mari-Ann Ala – 4.b klass

Roman Ilja – 4.b klass

Lisandra Kolberg – 4.b klass

Gert Koor – 4.b klass

Robert Meitern – 4.b klass

Paul Johan Nurme – 4.b klass

Mia Prüüs – 4.b klass

Perla-Liisa Pärnamaa – 4.b klass

Fred Začek – 4.b klass

Karl Mathias Tamm – 4.b klass

 

Jaan Einasto – 4.c klass

Anna Maria Jõgi – 4.c klass

Emma Jämsa – 4.c klass

Liisi Kaart – 4.c klass

Uku Kaart – 4.c klass

Eva Ollissaar – 4.c klass

Chrisette Reisalu – 4.c klass

Elis Soom – 4.c klass

Rebeka Tameri – 4.c klass

Riin Marii Tamm – 4.c klass

 

Sten Markus Adamson – 5.a klass

Mihkel Kivastik – 5.a klass

Liis Marie Lepp – 5.a klass

Hugo Mõttus – 5.a klass

Teele Peder – 5.a klass

Marten Pogost – 5.a klass

Grettel Puhm – 5.a klass

Mia Rebaste – 5.a klass

Tuuli Salus – 5.a klass

Pärtel Valge – 5.a klass

 

Andra Hallop – 5.b klass

Rethe Kolberg – 5.b klass

Grete Õis – 5.b klass

 

Mark Korenevski – 5.c klass

Marleen Ollissaar – 5.c klass

Mirtel Padar – 5.c klass

Gerty Sulakatko – 5.c klass

Annemari Suvi – 5.c klass

 

Ken-Renori Urb – 6.a klass

Karl Martin Veski – 6.a klass

 

Erik Aleksanderson – 6.b klass

Lauren Arand – 6.b klass

Karoliina Karm – 6.b klass

Anett Sasko – 6.b klass

Carmen Visnapuu – 6.b klass

 

Hannali-Hayleen Reinsoo – 7.a klass

Lisete Roosimaa – 7.a klass

 

Säde Einasto – 7.b klass

Mariann Matteus – 7.b klass

Evalotta Začek – 7.b klass

Annabel Taaber – 7.b klass

 

Oliver Ojakäär – 8.a klass

Joosep Tekku – 8.b klass

 

Grete Karsna – 9.a klass

Sanne-Liisa Lemmats – 9.a klass

 

Karen Kristal Anne Dunaway – 9.b klass

Ralf Paat – 9.b klass

 

 

II “väga hea” ja “hea” õppeedukuse eest ning “eeskujuliku” ja “hea” käitumise eest

 

Uku Märt Arund – 1.a klass

Stefi Jõgisu – 1.a klass

Kelis Post – 1.a klass

Keiu Tali – 1.a klass

Alan Trei – 1.a klass

David Johanson – 1.b klass

Carl Hardi Jõgi – 1.b klass

Dominic Kittel – 1.b klass

Jaan-Jaagup Maaring – 1.b klass

Marie Rähn – 1.b klass

Tormi Tamm – 1.b klass

Kassandra Vuks – 1.b klass

 

Andreas Abel – 1.c klass

Ariana Nikitin – 1.c klass

Hanna-Brita Ruuse – 1.c klass

Emily Nicole Starikova – 1.c klass

 

Kevin Hain – 1.d klass

Adele Victoria Kalja – 1.d klass

Trevon Paomets – 1.d klass

Uku-Arthur Villiko – 1.d klass

 

Katriin Ala – 2.a klass

Kaspar Helü – 2.a klass                          

Karl Ostra – 2.a klass

Susanna Tuvi – 2.a klass

Deliisa Tuvike – 2.a klass

Marelle Vahi – 2.a klass

 

Eliisabet Kaldamäe – 2.b klass

Märten Kannisto – 2.b klass

Lisete Koorits – 2.b klass

Henri William Lemming – 2.b klass

Sebastian Ojaniit – 2.b klass

Patric Utsar – 2.b klass

 

Tauri Konsap – 2.c klass

Sten Malmiste – 2.c klass

Daniel Mutso – 2.c klass

Isabell Veiman – 2.c klass

 

Sander Konsap – 3.a klass

Kennet Koort – 3.a klass

Kiur Laanesaar – 3.a klass

Helena Makarevitš – 3.a klass

Rita-Liisa Mooses – 3.a klass

Amalia Rummel Da Costa – 3.a klass

Jarek Saks – 3.a klass

Eeri Suslov – 3.a klass

Aron Unt – 3.a klass

Mihkel Hindriksoo – 3.b klass

Remi Kazbekov – 3.b klass

Sten Mitt – 3.b klass

Helery Närap – 3.b klass

Rasmus Saaliste – 3.b klass

Tauri Täpsi – 3.b klass

Karl Andreas Vaarask – 3.b klass

 

Hendrik Alanurm – 3.c klass

Marie Aliise Bettler – 3.c klass

Grete Hein – 3.c klass

Risto Heinoja – 3.c klass

Joosep Hummal – 3.c klass

Jennifer Israel – 3.c klass

Mihkel Kesperi – 3.c klass

Kaarel Ojaste – 3.c klass

Sebastian Ott – 3.c klass

Emily Villiko – 3.c klass

 

Heelika Elbrecht – 4.a klass

Heron Helemets – 4.a klass

Silver Jallai – 4.a klass

Madli Kannisto – 4.a klass

Renald Mattias Kronbergs – 4.a klass

Kärol Kullamäe  – 4.a klass

Kätlin Käspri – 4.a klass

Larsen Lubi – 4.a klass

Johan Muhhin – 4.a klass

Mona Nõmmoja – 4.a klass

Andro Rohtla – 4.a klass

Kaisa Tali – 4.a klass

Antony Tromp – 4.a klass

 

Mirko Hillak – 4.b klass

Karl Richard Lemming – 4.b klass

Carola Nurm – 4.b klass

Brigitta Otsalt – 4.b klass

Loore-Mia Ruuse – 4.b klass

Inger Tamm – 4.b klass

Heelika Tattar - 4.b klass

 

Ott-Kaspar Karu – 4.c klass

Hugo Kulaga – 4.c klass

Martin Lill – 4.c klass

Sten Markkus Luik – 4.c klass

Robert Mihhalevski – 4.c klass

Robert Sasi – 4.c klass

Katariina Vähk – 4.c klass

 

Kaspar Koor – 5.a klass

Oliver Robert Luulik – 5.a klass

Carolina Isabel Migul  – 5.a klass

Tõnn Mihhailov  – 5.a klass

Karmen Orav – 5.a klass

Elissa Tõrva – 5.a klass

 

Marten Kiissel – 5.b klass

Kaur Laanesaar – 5.b klass

Marta Maasik – 5.b klass

Otto Ojasaar – 5.b klass

Kenert Ander Õun – 5.b klass

Roland Plumer – 5.b klass

Gregor Prükk – 5.b klass

Helena Tamm – 5.b klass

 

Maibrit Aas – 5.c klass

Heidi Kalg – 5.c klass

Marko Karzubov – 5.c klass

Emilie Katharina Kodanik – 5.c klass

Rasmus Kütt – 5.c klass

Berili Kuul – 5.c klass

Lennart Liivamägi – 5.c klass

Krisete Pärna – 5.c klass

Sten Soopalu – 5.c klass

Glen Kevin Värton – 5.c klass

Artur Vesterinen – 5.c klass

Kirke Stefani Vider – 5.c klass

 

Heleri Elbrecht – 6.a klass

Kristjan Kivimets – 6.a klass

Grettel Mirell Kutsar – 6.a klass

Kristjan Martten Kutsar – 6.a klass

Karolina Kuusik – 6.a klass

Lisanne Liivat – 6.a klass

Mauris Mäesepp – 6.a klass

Lenna Peebu – 6.a klass

Kirke Tamm – 6.a klass

Reiko Marten Tamm – 6.a klass

Airos Tammur – 6.a klass

 

Gregor Hein – 6.b klass

Karl Joosep Joosing – 6.b klass

Oliver Kiik – 6.b klass

Martin Kool – 6.b klass

Kaspar Koorits – 6.b klass

Elise Lemendik – 6.b klass

Mirtel Ostra – 6.b klass

Lukas Tõnisson – 6.b klass

 

Sandra Loos – 7.a klass

Claudia Victoria Migul – 7.a klass

Emma Ojasaar – 7.a klass

Helena Reintamm – 7.a klass

Artur Sareal – 7.a klass

Marten Teska – 7.a klass

Uku Mart Tähnas – 7.a klass

Carmel Vares – 7.a klass

Joonas Voogla – 7.a klass

 

Ester Eensaar – 7.b klass

Elise Jõgar – 7.b klass

Ksenija Larina – 7.b klass

Doris Märss – 7.b klass

Teele Ploomipuu – 7.b klass

Maria Elisa Säre – 7.b klass

 

Karli Joorits – 8.a klass

Marie Heleene Kalja – 8.a klass

Kaur Ruben Ragis – 8.a klass

Matis Aleksander Rein – 8.a klass

Aleksander Hendrik Säre – 8.a klass

 

Gleb Dõhne – 8.b klass

Taavi Kont – 8.b klass

Melissa Desire Meeksa – 8.b klass

Liisa Pahmar – 8.b klass

Harry Pihlik – 8.b klass

Barbara Põldmaa – 8.b klass

Angelica Rumjantsev – 8.b klass

Angeli Tromp – 8.b klass

Elenor Tõrva – 8.b klass

 

Uku Renek Kronbergs – 9.a klass

Martin-Daniel Leomar – 9.a klass

Triin Marii Lepp – 9.a klass

Sireliis Loos – 9.a klass

Romario Lääne – 9.a klass

Emilija Mutso – 9.a klass

Jaan Viitkar – 9. a klass

Merit Visnapuu – 9.a klass

 

Aron Mattias Kelder – 9.b klass

Kätriin Kivimets – 9.b klass

Hanna-Greta Mihhailova – 9.b klass

Alexandra Marie Priestman – 9.b klass

Eliis-Kristina Puusalu – 9.b klass

Laura Tamm – 9.b klass

 

 

Andres Jõgar

Direktor




Kommentaarid: 0


Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri