Õppeaasta tublimad õppurid

17. juuni 2019, Kõrveküla infojuht, Kommentaarid: 0

K Ä S K K I R I                                                                             11.06.2019      nr 3.-11/15

 

Kiituse avaldamine




A v a l d a n   k i i t u s t

 

2018/2019  õppeaasta õppetulemuste eest alljärgnevalt:

 

I “väga hea” õppeedukuse ning “eeskujuliku” ja “hea” käitumise eest:

 

  1. Katriin Ala - 1.a klass

  2. Hanna Allvere – 1.a klass

  3. Rasmus Kaljulaid – 1.a klass

  4. Juhan Kivastik – 1.a klass

  5. Mette Mirjam Kuusik – 1.a klass

  6. Sander Metsa – 1.a klass

  7. Alari Reiman – 1.a klass

  8. Kerten Reisalu – 1.a klass

  9. Stella Rebecca Saarna – 1.a klass

  10. Rebeka Saks – 1.a klass

  11. Gregor Soom – 1.a klass

  12. Tõnis Timma – 1.a klass

  13. Deliisa Tuvike – 1.a klass

  14. Leandra Annion – 1.b klass

  15. Grete Joorits – 1.b klass

  16. Jaron Joosing – 1.b klass

  17. Agne Järvik – 1.b klass

  18. Egle Järvik – 1.b klass

  19. Rasmus Kaldamäe – 1.b klass

  20. Marten Kask – 1.b klass

  21. Martin Kolomiets – 1.b klass

  22. Jonathan Konks – 1.b klass

  23. Lisete Koorits – 1.b klass

  24. Gerda Kullamäe – 1.b klass

  25. Mirtel Kõrts – 1.b klass

  26. Henri William Lemming – 1.b klass

  27. Mari Muhhin – 1.b klass

  28. Eero Mõttus – 1.b klass

  29. Genely Märtson – 1.b klass

  30. Heidi Nigulas – 1.b klass

  31. Sebastian Ojaniit – 1.b klass

  32. Grete Sofia Salutamm – 1.b klass

  33. Lisbet Hillak – 1.c klass

  34. Kari Kindsigo – 1.c klass

  35. Tauri Konsap – 1.c klass

  36. Mia Lihtsa – 1.c klass

  37. Märten Liivamägi – 1.c klass

  38. Marten Meerits – 1.c klass

  39. Mariel Meredith Metsmaa – 1.c klass

  40. Kädily Muru – 1.c klass

  41. Daniel Mutso – 1.c klass

  42. Joosep Ojaperv – 1.c klass

  43. Nette Ossul – 1.c klass

  44. Kätliis Piirikivi – 1.c klass

  45. Miia Rannamees – 1.c klass

  46. Karoliina Vähk – 1.c klass

  47. Steven Arnold Värton – 1.c klass

  48. Tormi Jõemägi – 2.a klass

  49. Mia Johanna Kadastu – 2.a klass

  50. Kristel Kangro – 2.a klass

  51. Ekke Karl Kuusik – 2.a klass

  52. Oliver Kütt – 2.a klass

  53. Riko Matto – 2.a klass

  54. Otto Rebaste – 2.a klass

  55. Joel Reinsoo – 2.a klass

  56. Eleriin Sarapuu – 2.a klass

  57. Aron Soosaar – 2.a klass

  58. Uljana Vallimets – 2.a klass

  59. Agor-Andreas Jõesaar – 2.b klass

  60. Kirsika kelder – 2.b klass

  61. Karl Koho – 2.b klass

  62. Lauri Kärsin – 2.b klass

  63. Lisandra lehemets – 2.b klass

  64. Ketriin Lepik – 2.b klass

  65. Helery Närap – 2.b klass

  66. Isabella Ploomipuu – 2.b klass

  67. Loola Sillamaa – 2.b klass

  68. Sandra Säälik - 2.b klass

  69. Saskia Toots – 2.b klass

  70. Taavi Täpsi – 2.b klass

  71. Tauri Täpsi – 2.b klass

  72. Eliisa Uibo – 2.b klass

  73. Delia Elisabeth Vider – 2.b klass

  74. Oliver Adamson – 2.c klass

  75. Simon Kimmel – 2.c klass

  76. Hannaly Laaneoja – 2.c klass

  77. Sebastian Maaring – 2.c klass

  78. Renari Rõõm – 2.c klass

  79. Anete Isadora Sööt – 2.c klass

  80. Ketri Taaber – 2.c klass

  81. Lee Valli – 2.c klass

  82. Uku Aleksanderson – 3.a klass

  83. Johan Muhhin – 3.a klass

  84. Merit Nigulas – 3.a klass

  85. Tristan Ossul – 3.a klass

  86. Eveli Silm – 3.a klass

  87. Lenna Lotta Urmann – 3.a klass

  88. Krislin Nikita Varik – 3.a klass

  89. Mari-Ann Ala – 3.b klass

  90. Roman Ilja – 3.b klass

  91. Lisandra Kolberg – 3.b klass

  92. Gert Koor – 3.b klass

  93. Karl Richard Lemming – 3.b klass

  94. Paul Johan Nurme – 3.b klass

  95. Mia Prüüs – 3.b klass

  96. Perla-Liisa Pärnamaa – 3.b klass

  97. Fred Začek – 3.b klass

  98. Karl Mathias Tamm – 3.b klass

  99. Jaan Einasto – 3.c klass

  100. Anna Maria Jõgi – 3. c klass      

  101. Emma Jämsa – 3. c klass              

  102. Liisi Kaart – 3. c klass

  103. Uku Kaart – 3. c klass              

  104. Ott-Kaspar Karu – 3. c klass                          

  105. Sten Markkus Luik – 3. c klass

  106. Robert Mihhalevski – 3.c klass

  107. Eva Ollissaar – 3.c klass            

  108. Rasmus Pikk – 3. c klass              

  109. Chrisette Reisalu – 3. c klass

  110. Elis Soom – 3.c klass              

  111. Rebeka Tameri – 3. c klass              

  112. Riin Marii Tamm – 3. c klass

  113. Sten Markus Adamson – 4. a klass

  114. Mihkel Kivastik – 4. a klass

  115. Kaspar Koor – 4. a klass

  116. Oliver Robert Luulik – 4. a klass

  117. Teele Peder – 4. a klass

  118. Marten Pogost – 4. a klass

  119. Grettel Puhm - 4.a klass

  120. Voldemar Pärn – 4.a klass

  121. Mia Rebaste – 4. a klass

  122. Tuuli Salus – 4. a klass

  123. Pärtel Valge – 4. a klass

  124. Andra Hallop – 4.b klass

  125. Rethe Kolberg – 4. b klass

  126. Grete Õis – 4. b klass

  127. Maibrit Aas – 4. c klass

  128. Heidi Kalg – 4. c klass

  129. Mark Korenevski – 4. c klass

  130. Lennart Liivamägi – 4. c klass

  131. Marleen Ollissaar – 4. c klass

  132. Mirtel Padar – 4. c klass

  133. Gerty Sulakatko – 4. c klass

  134. Annemari Suvi – 4. c klass

  135. Artur Vesterinin – 4. c klass

  136. Heleri Elbrecht – 5. a klass

  137. Karolina Kuusik – 5.a klass

  138. Ken-Renori Urb – 5. a klass

  139. Karl Martin Veski – 5.a klass

  140. Lauren Arund – 5.b klass

  141. Artur Kaalep – 5.b klass

  142. Karoliina Karm – 5. b klass

  143. Carmen Visnapuu – 5. b klass

  144. Hannali-Hayleen Reinsoo – 6. a klass

  145. Lisete Roosimaa – 6.a klass

  146. Säde Einasto – 6. b klass

  147. Ksenija Larina – 6. b klass

  148. Mariann Matteus – 6. b klass

  149. Teele Ploomipuu – 6. b klass

  150. Annabel Taaber – 6. b klass

  151. Evalotta Začek – 6. b klass

  152. Oliver Ojakäär – 7. a klass

  153. Joosep Tekku – 7. b klass

  154. Grete Karsna – 8. a klass

  155. Sanne-Liisa Lemmats – 8. a klass

  156. Triin Marii Lepp – 8.a klass

  157. Mia Marleen Meeksa - 9. klass

 

II “väga hea” ja “hea” õppeedukuse eest ning “eeskujuliku” ja “hea” käitumise eest

 

1.         Simon Cristofer Sikk – 1.a klass

2.         Susanna Tuvi – 1.a klass

3.         Marelle Vahi – 1.a klass 

4.         Eliisabet Kaldamäe – 1.b klass

5.         Märten Kannisto – 1.b klass

6.         Patric Utsar – 1.b klass

7.         Sten Malmiste – 1.c klass

8.         Ingmar Nopason – 1.c klass

9.         Nora Prüüs – 1.c klass

10.       Joosep Pärn – 1.c klass

11.       Isabell Veimann – 1.c klass

12.       Sander Konsap – 2.a klass

13.       Kennet Koort – 2.a klass

14.       Kiur Laanesaar – 2.a klass

15.       Lenna Liivat – 2.a klass

16.       Helena Makarevitš – 2.a klass

17.       Rita-Liisa Mooses – 2.a klass

18.       Martina Meribel Metsmaa – 2.a klass

19.       Moonas Mäeorg – 2.a klass

20.       Amalia Rummel da Costa – 2.a klass

21.       Jarek Saks – 2.a klass

22.       Gerit-Karolin Strauss – 2.a klass

23.       Eeri Suslov – 2.a klass

24.       Aron Unt – 2.a klass

25.       Sten Mitt – 2.b klass

26.       Romari Mõttus – 2.b klass

27.       Rasmus Saaliste – 2.b klass

28.       Hendrik Alanurm – 2.c klass

29.       Marie Aliise Bettler – 2.c klass

30.       Gerry-Krismar Hain – 2.c klass

31.       Grete Hein – 2.c klass

32.       Risto Heinoja – 2.c klass

33.       Jennifer Israel – 2.c klass

34.       Mihkel Kesperi – 2.c klass

35.       Robin Käspri – 2.c klass

36.       Kaarel Ojaste – 2.c klass

37.       Sebastian Ott – 2.c klass

38.       Gregor Ottas – 2.c klass

39.       Emily Villiko – 2.c klass            

40.       Heelika Elbrecht – 3. a klass            

41.       Silver Jallai – 3. a klass            

42.       Daniel Kaljula – 3. a klass

43.       Madli Kannisto – 3.a klass

44.       Renald Mattias Kronbergs – 3. a klass

45.       Kärol Kullamäe – 3.a klass            

46.       Kätlin Käspri – 3. a klass

47.       Erin Lemendik – 3.a klass

48.       Larsen Lubi – 3.a klass

49.       Ivo Lõhmus – 3. a klass

50.       Mona Nõmmoja – 3.a klass            

51.       Andro Rohtla – 3. a klass

52.       Kaisa Tali – 3.a klass

53.       Antony Tromp – 3.a klass

54.       Mirko Hillak – 3.b klass

55.       Carola Nurm – 3.b klass

56.       Brigitta Otsalt – 3.b klass

57.       Clara Sandra Põldoja – 3.b klass

58.       Loore-Mia Ruuse – 3.b klass      

59.       Inger Tamm – 3. b klass        

60.       Heelika Tattar – 3. b klass

61.       Martin Lill – 3.c klass                          

62.       Hugo Kulaga – 3. c klass              

63.       Carl Martten Otsa – 3. c klass              

64.       Robert Sasi – 3. c klass

65.       Katariina Vähk – 3.c klass

66.       Aron Ergma – 4. a klass

67.       Liis Marie Lepp – 4. a klass

68.       Carolina Isabel Migul – 4. a klass

69.       Tõnn Mihhailov – 4. a klass

70.       Hugo Mõttus – 4.a klass

71.       Karmen Orav – 4.a klass

72.       Karolina Tretjak – 4.a klass

73.       Elissa Tõrva – 4.a klass

74.       Liisi Kesperi – 4. b klass

75.       Marta Maasik – 4. b klass

76.       Markus Mängel – 4.b klass

77.       Otto Ojasaar – 4.b klass

78.       Roland Plumer – 4.b klass

79.       Gregor Prükk – 4.b klass

80.       Heili Sikk – 4.b klass

81.       Helena Tamm – 4.b klass

82.       Kenert Ander Õun – 4.b klass

83.       Marko Karzubov – 4. c klass

84.       Emilie Katharina Kodanik – 4.c klass

85.       Berili Kuul – 4.c klass

86.       Rasmus Kütt – 4.c klass

87.       Kirke Stefani Vider – 4.c klass

88.       Glen Kevin Värton – 4.c klass

89.       Kristjan Kivimets – 5. a klass

90.       Grettel Mirell Kutsar – 5. a klass

91.       Kristjan Martten Kutsar – 5. a klass

92.       Lisanne Liivat – 5. a klass

93.       Raimondo Ott – 5. a klass

94.       Kirke Tamm – 5. a klass

95.       Reiko Marten Tamm – 5. a klass

96.       Airos Tammur – 5. a klass

97.       Sebastian Villems – 5.a klass

98.       Senni Aasna – 5. b klass

99.       Erik Aleksanderson – 5. b klass

100.   Gregor Hein – 5. b klass

101.   Karl Joosep Joosing – 5. b klass

102.   Oliver Kiik – 5. b klass

103.   Robert Kiik – 5. b klass

104.   Martin Kool – 5. b klass

105.   Kaspar Koorits – 5. b klass

106.   Elise Lemendik – 5.b klass

107.   Veiko Lupp – 5. b klass

108.   Anett Sasko – 5.b klass

109.   Sandra Loos – 6. a klass

110.   Claudia Victoria Migul – 6. a klass

111.   Emma Ojasaar – 6. a klass

112.   Helena Reintamm – 6.a klass

113.   Uku Mart Tähnas – 6. a klass

114.   Carmel Vares - 6.a klass

115.   Joonas Voogla – 6. a klass

116.   Ester Eensaar – 6. b klass

117.   Elise Jõgar – 6. b klass

118.   Doris Märss – 6. b klass

119.   Maria Elise Säre – 6.b klass

120.   Karli Joorits – 7. a klass

121.   Kaur Ruben Ragis  – 7. a klass

122.   Matis Aleksander Rein  – 7. a klass

123.   Aleksander Hendrik Säre – 7.a klass

124.   Taavi Kont – 7. b klass

125.   Elis Lõhmus – 7. b klass

126.   Melissa Desire Meeksa – 7. b klass

127.   Liisa Pahmar – 7. b klass

128.   Harry Pihlik – 7.b klass

129.   Barbara Põldmaa – 7. b klass

130.   Angelica Rumjantsev – 7. b klass

131.   Angeli Tromp – 7. b klass

132.   Elenor Tõrva – 7. b klass

133.   Aleksander Vähk – 7. b klass

134.   Karolina Bogoljubov – 8.a klass

135.   Uku Renek Kronbergs – 8. a klass

136.   Sireliis Loos – 8. a klass

137.   Emilija Mutso – 8. a klass

138.   Merit Visnapuu – 8. a klass

139.   Karen Kristal Anne Dunaway – 8. b klass

140.   Aron Mattias Kelder – 8.b klass

141.   Kätriin Kivimets – 8.b klass

142.   Hanna-Greta Mihhailova – 8. b klass

143.   Ralf Paat – 8. b klass

144.   Laura Tamm – 8. b klass

145.   Marleen Jelizavetski – 9. klass

146.   Oliver Jõgar – 9. klass

147.   Äli Ollissaar – 9. klass

148.   Revon Tammur – 9. klass

 

 

 

Andres Jõgar

Direktor




Kommentaarid: 0


Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri