Seiklusring Kõrvekülas

29. märts 2018, Kõrveküla infojuht, Kommentaarid: 0

Seiklusring on 14+ vanustele noortele mõeldud väärtuskasvatuslik huvitegevus. Toimumisaeg
esmaspäeviti kell 15.00-17.00. Põhitegevus toimub enamasti väljas.

Püstitame erinevaid mängulisi, seikluslikke ja meeskondlikke ülesandeid, mis arendavad noore probleemilahendamisoskusi ning aitavad kohaneda muutustega. Laiendame seiklusalast silmaringi ning võtame ette tegevusi, mis noori ennast kõnetavad. Arutelud ja reflektsioonid aitavad integreerida kogemusi teistesse eluvaldkondadesse. Kuus korra plaanime teha ühe väljasõidu. Suvel ootavad ees pikemad matkad ning seikluslaager.

Hooaja jooksul on noortel võimalus arendada välja oma seiklusmäng ning seda kaaslastele läbi viia. Me ei eelda osalejatelt eelnevaid kogemusi ega teadmisi ühegi seiklustegevuse vallas.

Seiklusringi juhendavad:
Maili Metsaluik - lõpetanud Tartu kutsehariduskeskuses rekreatsioonikorralduse eriala. Alates 2008.a töötanud seiklusfirmas 360Kraadi mängujuhina. On noorsootöötaja MTÜs Noored Toredate Mõtetega.
Kadri Uiboupin on Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemias huvijuht-loovtegevuse õpetaja eriala üliõpilane ning omab varasemat pikaajalist kogemust orienteerumises ning on mitmel hooajal olnud vabatahtlikuna kaasatud Seiklusklubi Xdream võistluste korralduses.

Esimene kohtumine toimub juba 2. aprillil kell 15.00 ning esimesel korral toimub ring kuni koolibussini. Hiljem on korraldajad valmis tagama osalejatele transpordi koju.

Kohtume seiklusringis!

Korraldusmeeskond