Tallinna laulupeo info

18. juuni 2019, Alvar, Kommentaarid: 0

Hea laulupeoline!

Poistekoori  ja lastekoori lauljad sõidavad Kõrveküla Põhikooli juurest välja reedel, 5.juulil kell 7.00.

Esmalt suundume Tallinnas Nõmme põhikooli, kus ööbime. Sealt edasi lauluväljakule proovi. Edasine täpne ajagraafik selgub kohapeal. Reedel väga pikk proovipäev. Lõunasöögi saame lauluväljakul, õhtusöök on koolimajas, kus ööbime.

Laupäeval, 6. Juulil on rongkäik ja avakontsert algusega kell 19.00, kus laulame.

Mudilaskoori lauljad sõidavad Kõrveküla Põhikooli juurest välja laupäeval, 6. juulil kell 8.00.

Esmalt suundume Tallinnas Ristiku Põhikooli, kus ööbime. Seejärel  suundume rongkäigu kogunemispaika Roosikrantsi tänavale. Rongkäik algab kell 13.00. Meie liikumise algusaeg veel selgub.

Pühapäeval, 7. juulil on hommikupoolikul  mudilaskooridel proov lauluväljakul (algusega kell 10.15).

Peo 2. kontsert on pühapäeval kell 14.00 lauluväljakul. Osalevad kõik kooriliigid.

Pidu lõppeb umbes 21.00. Siis pakime end bussidesse ja asume koduteele. Tagasi Kõrvekülas oleme ilmselt peale kella 23.30. Palun siis vanematel vastas olla!

Kaasa:

Madrats, magamiskott /tekk, ööriided, käterätt, hambahari/-pasta, Ilmale vastav riietus, MUGAVAD jalanõud (millega on hea marssida). Vahetuseks kuiv särk, sokid jne. (kui on vihmane). Kindlasti läbipaistev vihmakeep (värvitu), ja külma ilma korral soojem riie, mille saab panna koorivormi alla.

Pähe kindlasti mingi peakate. Kaasa ka veidi taskuraha (ühised söögid ja transport on lauljatele tasuta).

Esinemiseks (pühapäeval):   Tüdrukutel PUNASED sukapüksid, poistel teksad. Vormid - pluusid ja kleidid võtame koolist kaasa.

Kindlasti peab IGAL POOL kaasas olema VESI. Veepudelit saab täita ka lauluväljakul.

Enne sõitu küsimuste tekkimisel palun kindlasti kas helistada või kirjutada tiina@korve.edu.ee, tel 5231094. Tallinnas oleku ajal saab vajadusel suhelda kaasa sõitvate õpetajatega.

Õpetajaid on kaasas päris mitu.

Tiina Kivastik tel. 5231094

Poistekooriga