Tartumaa koolinoorte TV10 1.etapil saavutas PN 60m jooksus Otto Rebaste 1.koha
                                                                                                    Albert Voolaid 4.koha
                                                                        TN 60m jooks Mette Mirjam Kuusik 4.koht
                                                                        TN kõrgushüpe Mette Mirjam Kuusik 5.koht.
Tartumaa maakondliku luulekonkursil "Seitsme maa ja mere taga" said meie kooli 3.c klassi õpilane Markus Padar (Juhendaja Tuuli Helk) ja 4.a klassi õpilane Juhan Kivastik (juhendaja Külvi Rebaste) eripreemiad.
Tartumaa 8. klasside saksa keele õppijate maiskonnaloolisel online-viktoriinil Socrative keskkonnas esindas meie kooli 8.b klassi õpilane Lukas Tõnisson, kes jäi jagama III-VI kohta. Juhendas Juta Laane.
Eesti kirjanduse olümpiaadi eelvoorust pääses edasi ka meie kool, esindusmeeskonna moodustasid Säde Einasto, Mariann Matteus, Doris Märss. Juhendas Reet Rosenberg.
Rahvusvaheliselt  exlibriste võistluselt Slovakkiast naasid 3. kohaga 7.b klassi õpilased Kaur Laanesaar ja Marta Maasik. 6.B klassi õpilane Paul Johan Nurme sai eripreemia. Juhendajaks ja toeks välismaal oli Külvi Rebaste.