*************************************************************************************************

26. jaanuaril toimunud  emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus (9.-10. kl)

esindasid meie kooli Joosep Tekku ja Kaur Ruben Ragis.

TÜ teaduskooli eesti keele meediateemalisel veebivõistlusel „Salakeel II“
esindasid meie kooli 7.-8. klassi arvestuses Säde Einasto (7. koht), Mariann Matteus ja Hannali-Hayleen Reinsoo.

17.-18. novembril toimus Ülenurme gümnaasiumis Tartumaa veebipõhine luulekonkurss „Parim rohi – naer ja nali“ 1.-4. klassidele.

Meie kooli esindasid Gerda Kullamäe, Tomi Tristan Tuul ja Gregor Põldre, kes saavutas omas vanuserühmas 1. koha.

30. oktoobril 2020 osalesid meie koolist Tartumaa 8. ja 9. klasside saksa keele õppijate maiskonnaloolisel (saksakeelne viktoriin 8. - 9 . klassidele saksa keelt kõnelevate riikide kohta) online-viktoriinil Socrative keskkonnas:

Claudia Victoria Migul, Sandra Loos 8. a klassist ning Doris Märss, Elise Jõgar, Ksenija Larina 8. b klassist ja Marie Heleene Kalja, Renary Harak, Alex Unt, Valeria Tretjak, Hanna-Liisa Ergma 9. a klassist ning Aleksander Vähk, Angelica Rumjantsev, Sandra Muru, Karolina Paju 9.b klassist.

Tartumaa 8. klasside arvestuses jagasid saksa keele õppijate maiskonnaloolisel online-viktoriinil I ja II kohta Teele Ploomipuu Kõrveküla Põhikooli 8. b klassist ning Luunja Keskkooli õpilane.

3. oktoobril toimunud Tartu valla laulupärlikese konkursil esindas meie kooli 3.b klassi õpilane Mari Muhhin, keda juhendas õpetaja Kersti Juul.

17. detsembril toimus TÜ staadionil Tartumaa koolinoorte karikavõistlused.
Poisid saavutasid kokkuvõttes 2. koha, tüdrukud 4. koht.
Parimad tulemused:
1. koht - Väike-Rootsi teatejooks - Harry Pihlik, Aron Sakala, Aleksander Vähk, Renary Harak
Aleksander Vähk - 1. koht 100m, 400m
Harry Pihlik - 2. koht kaugushüpe, pallivise
Renary Harak - 4.koht kõrgushüpe
Marten Teska - 5.koht 800m
Kaur Ruben Ragis - 6.koht kuulitõuge

3. koht - Väike-Rootsi teatejooksus - Evalotta Začek, Lauren Arand, Marie Heleene Kalja, Teele Ploomipuu
Evalotta Začek - 2.koht 100m
Teele Ploomipuu - 2.koht kõrgushüpe
Carmel Vares - 2.koht pallivise
Hanna-Liisa Ergma - 4.koht kuulitõuge
Marie Heleene Kalja - 4.koht 400m, 5.koht kaugushüpe

25. septembril toimusid Lähtel Tartumaa koolinoorte meistrivõistlused maastikuteatejooksus.

8.-9. klass   2. koht
Säde Einasto, Remit Õis, Marie Heleene Kalja, Aleksander Vähk, Evalotta Zacek, Renary Harak, Teele Ploomipuu, Oliver Ojakäär

3.-5. klass   3. koht
Eva Ollissaar, Daniel Kaljula, Liisi Kaart, Isabella Ploomipuu, Ekke Karl Kuusik, Mette Mirjam Kuusik, Robert Mihhalevski

6.-7. klass   4. koht
Teele Peder, Erik Aleksanderson, Elise Lemendik, Sebastian Villems, Lauren Arand, Lukas Tõnisson, Carmen Visnapuu, Danil Strutinskiy

2. aprillil toimus Vara Kogukonnakeskuses XIX Tartumaa lasteraamatupäev „TROLLIDE ja HALDJATE SALAPÄRANE ELU“.

Meie kooli esindasid:
  • KUNST 1.-3. kl:
    • Nora Prüüs, kes saavutas 1. koha (juhendaja Kristi Keem);
    • Mari Muhhin, kes saavutas 2. koha (juhendaja Külvi Rebaste).
  • KUNST 4.-6. kl:
    • Liis Marie Lepp, kes saavutas 1. koha (juhendaja Külvi Rebaste).
  • TEHNIKA JA IDEE ERIPREEMIA:
    • Mia Rebaste  (juhendaja Külvi Rebaste).
  • KUNSTNIKU ERIPREEMIA:
    • Susanna Tuvi  (juhendaja Külvi Rebaste).
  • LUULETUSED:
    • Gregor Põldre, kes saavutas 1. koha  (juhendaja Kristin Kaarna).