*************************************************************************************************


26. jaanuaril toimunud  emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus (9.-10. kl)

esindasid meie kooli Joosep Tekku ja Kaur Ruben Ragis.

*************************************************************************************************

TÜ teaduskooli eesti keele meediateemalisel veebivõistlusel „Salakeel II“
esindasid meie kooli 7.-8. klassi arvestuses Säde Einasto (7. koht), Mariann Matteus ja Hannali-Hayleen Reinsoo.

*************************************************************************************************

17.-18. novembril toimus Ülenurme gümnaasiumis Tartumaa veebipõhine luulekonkurss „Parim rohi – naer ja nali“ 1.-4. klassidele.

Meie kooli esindasid Gerda Kullamäe, Tomi Tristan Tuul ja Gregor Põldre, kes saavutas omas vanuserühmas 1. koha.


*************************************************************************************************

30. oktoobril 2020 osalesid meie koolist Tartumaa 8. ja 9. klasside saksa keele õppijate maiskonnaloolisel (saksakeelne viktoriin 8. - 9 . klassidele saksa keelt kõnelevate riikide kohta) online-viktoriinil Socrative keskkonnas:

Claudia Victoria Migul, Sandra Loos 8. a klassist ning Doris Märss, Elise Jõgar, Ksenija Larina 8. b klassist ja Marie Heleene Kalja, Renary Harak, Alex Unt, Valeria Tretjak, Hanna-Liisa Ergma 9. a klassist ning Aleksander Vähk, Angelica Rumjantsev, Sandra Muru, Karolina Paju 9.b klassist.


Tartumaa 8. klasside arvestuses jagasid saksa keele õppijate maiskonnaloolisel online-viktoriinil I ja II kohta Teele Ploomipuu Kõrveküla Põhikooli 8. b klassist ning Luunja Keskkooli õpilane.



*************************************************************************************************

3. oktoobril toimunud Tartu valla laulupärlikese konkursil esindas meie kooli 3.b klassi õpilane Mari Muhhin, keda juhendas õpetaja Kersti Juul.


*************************************************************************************************

17. detsembril toimus TÜ staadionil Tartumaa koolinoorte karikavõistlused.
Poisid saavutasid kokkuvõttes 2. koha, tüdrukud 4. koht.
Parimad tulemused:
1. koht - Väike-Rootsi teatejooks - Harry Pihlik, Aron Sakala, Aleksander Vähk, Renary Harak
Aleksander Vähk - 1. koht 100m, 400m
Harry Pihlik - 2. koht kaugushüpe, pallivise
Renary Harak - 4.koht kõrgushüpe
Marten Teska - 5.koht 800m
Kaur Ruben Ragis - 6.koht kuulitõuge

3. koht - Väike-Rootsi teatejooksus - Evalotta Začek, Lauren Arand, Marie Heleene Kalja, Teele Ploomipuu
Evalotta Začek - 2.koht 100m
Teele Ploomipuu - 2.koht kõrgushüpe
Carmel Vares - 2.koht pallivise
Hanna-Liisa Ergma - 4.koht kuulitõuge
Marie Heleene Kalja - 4.koht 400m, 5.koht kaugushüpe

*************************************************************************************************

25. septembril toimusid Lähtel Tartumaa koolinoorte meistrivõistlused maastikuteatejooksus.

8.-9. klass   2. koht
Säde Einasto, Remit Õis, Marie Heleene Kalja, Aleksander Vähk, Evalotta Zacek, Renary Harak, Teele Ploomipuu, Oliver Ojakäär

3.-5. klass   3. koht
Eva Ollissaar, Daniel Kaljula, Liisi Kaart, Isabella Ploomipuu, Ekke Karl Kuusik, Mette Mirjam Kuusik, Robert Mihhalevski

6.-7. klass   4. koht
Teele Peder, Erik Aleksanderson, Elise Lemendik, Sebastian Villems, Lauren Arand, Lukas Tõnisson, Carmen Visnapuu, Danil Strutinskiy

*************************************************************************************************

2. aprillil toimus Vara Kogukonnakeskuses XIX Tartumaa lasteraamatupäev „TROLLIDE ja HALDJATE SALAPÄRANE ELU“.

Meie kooli esindasid:
  • KUNST 1.-3. kl:
    • Nora Prüüs, kes saavutas 1. koha (juhendaja Kristi Keem);
    • Mari Muhhin, kes saavutas 2. koha (juhendaja Külvi Rebaste).
  • KUNST 4.-6. kl:
    • Liis Marie Lepp, kes saavutas 1. koha (juhendaja Külvi Rebaste).
  • TEHNIKA JA IDEE ERIPREEMIA:
    • Mia Rebaste  (juhendaja Külvi Rebaste).
  • KUNSTNIKU ERIPREEMIA:
    • Susanna Tuvi  (juhendaja Külvi Rebaste).
  • LUULETUSED:
    • Gregor Põldre, kes saavutas 1. koha  (juhendaja Kristin Kaarna).