5. klasside õpioskuste talgutel (varasemalt õpioskuste olümpiaad) osales meie kooli võistkond koosseisus: 5.a klassi õpilased Juhan Kivastik, Stella Rebecca Saarna, Alari Reiman, Rasmus Kajalaid ja Mette Mirjam Kuusik . Õpilasi juhendasid Karin Kilk ja Helena Rõžova. Õpilased olid nutikad ja tegid suurepäraselt koostööd. Tulemuseks on maakondliku võistluse I koht.
Tartumaa koolinoorte meistrivõistlustel maastikuteatejooksus
 Lähtel osalesid ka meie kooli meeskonnad tulemustega:
3. - 5.klass - 4+4×500m - 2.koht.
Heidi Nigulas, Tomi Tristan Tuul, Lisbet Hillak, Rasmus Kajalaid, Mirtel Kõrts, Hugo Paade, Mette Mirjam Kuusik, Patric Utsar.
6. - 7.klass - 4+4×500m - 3.koht.
Katariina Vähk, Daniel Kaljula, Lenna Lotta Urmann, Larsen Lubi, Liisi Kaart, Renald Mattias Kronbergs, Isabella Ploomipuu, Ekke Karl Kuusik.
8. - 9.klass - 4x500m+ 4x1000m - 3.koht.
Tuuli Lill, Sebastian Villems, Heidi Kalg, Mark Korenevski, Lauren Arand, Lukas Tõnisson, Carmen Visnapuu, Erik Aleksanderson.
22. septembril toimunud Tartumaa koolinoorte kergejõustiku karikavõistlustel Ülenurme staadionil saavutasid Kõrveküla Põhikooli õpilased ilusaid tulemusi ja auhinnalisi kohti:
Karel Kera     1. koht - kuulitõuge
                               2. koht - kettaheide