Koolikalender 2022/2023. õppeaastal


KuupäevSündmusSihtrühm
1.-2. veebruar  Esmaabi õpetamine - teooria+praktika9.a klass
1. veebruar  Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor7.-9. klass
1. veebruar 8. klasside olümpiaad inglise keeles 8. klassid 
1. veebruar  Uisutama kl 12.007.c klass 
1. veebruar  Lastevanemate mõttetalgudLapsevanemad
2. veebruar9.kl sisseastumise simulatsioonid 9.b klass
2. veebruar AHHAA1.c klass
2. veebruar Klassiõhtu 16.00-19.00 5.c klass 
3. veebruar  Kochnachmittag Ülenurme Gümnaasiumis 8. kl saksa keele õppijad
6. veebruar  Keskkonnakese prügi sorteerimise töötuba  1.c ja 1. d klass 
8.-9. veebruar Esmaabi õpetamine - teooria+praktika9.a klass
9. veebruar"Peeter ja hunt" teatris Vanemuine 1.a, 4.a, 4.b ja 4.d klass 
10. veebruarMiina Härma nim võistulaulmineLastekoor
10. veebruar Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor 8.-9. klassid 
12. veebruar Pererühma ettetantsimineRahvatantsijad 
14. veebruarI kooliastme teemakool 1.-3. klass 
14. veebruar Sõbrapäev Kogu koolipere 
14. veebruar Otepää talvepargis 9.00-13.30 4.b ja 4.c klass 
14. veebruar Tantsupeo ettetantsimine 5. klassi rahvatantsijad 
15. veebruar Esmaabi - praktika 9.a klass 
15. veebruar FUTSAL jalgpall 4.-6. klass 
15. veebruar Tartu maakonna etlejate konkurss 7. klass 
16. veebruar  Esmaabi - praktika  9.b klass 
18. veebruar Maakondlik kunstiolümpiaad 7.-9. klass 
20. veebruar "Piruka magus põhi" 9.00-14.30 Ugalas 6.b klass 
21. veebruar Matemaatikaolümpiaad 4.-6. klass 
23. veebruar EV aastapäeva aktused Kogu koolipere 
24.02.-05.03. KOOLIVAHEAEG Kogu koolipere 
6.-10. märts Inglise keele ainenädal Kogu koolipere 
9. märts Viljandisse teatrisse 3.a klass 
9. märts Jurmala veeparki 6.a ja 6.c klass 
10.-11. märts Laululaager Alatskivil Lastekoor 
10. märts II trimesti lõpp Kogu koolipere 
12. märts Pererühma II tantsupeo eelproov Rahvatantsijad 
13.-17. märts Eesti keele ainenädal Kogu koolipere 
14. märts  Tantsupeo eelproov 5. klassid
16. märts "Jälle need Lumejänesed" Tartus teatris 1.c, 1.d, 2.a, 2.b, 2.c klass 
16. märts Võistlusmäng KÄNGURU 2023 Kogu koolipere 
16.-18. märts Lõpureis Londonisse 9.b klass  
22. märts 3x3 Sportland korvpall Kõrvekülas 4.-7. klass 
29. märts Eelkool  
30. märts Tartumaa koolinoorte sisekergejõustiku MV Kogu koolipere 
31. märts Lootööde esitamise tähtaeg 8. klassid 
5. aprill Eelkool  
6. aprill Playback Kogu koolipere 
11. aprill Saksa keele ainepäev Elvas 7. klassidele 
12. aprill Eelkool  
13. aprill II eelproov ja ettelaulmine Vanemuise Kontserdimajas Lastekoor 
15. aprill  II eelproov ja ettelaulmine Vanemuise KontserdimajasPoistekoor 
17. aprill Eelproov ja ettelaulmine Kõrvekülas Mudilaskoor 
18. aprill  Loovtööde kaitsmine 8.a klass 
18. aprill Tartumaa koolinoorte MV jalgpallis 1.-5. klass 
19. aprill Loovtööde kaitsmine  8.b klass 
20. aprill Loovtööde kaitsmine 8.c klass 
21. aprill Tartu gümnaasiumide ühiskatsete e-test  9. klassid 
24.04.-01.05. KOOLIVAHEAEG Kogu koolipere