eKool on õppehaldussüsteem, mis ühendab kodu ja kooli - lihtsamalt öeldes on tegu elektroonilise päevikuga. Kõrveküla kool liitus eKooliga 2007. aastal. Alates 2018. aasta sügisest oleme läinud üle ka antud keskkonna tunnistusele ning iga veerandi lõpus enam paberkandjal tunnistusi ei väljasta.

Kasutajaks saamiseks tuleb minna eKooli keskkonda (vajuta eKooli pildil) ja luua endale kasutajakonto (LOO KONTO). Seejärel tuleb logida antud keskkonda ja valida, kas oled õpilane ja soovid ligipääsu oma hinnetele või oled lapsevanem ja soovid ligipääsu oma lapse andmetele. Selleks tuleb leida nimistust kool ja täita taotlus. Siinkohal palun olla hoolas, sest taotlus saadetakse kooli ja ebatäpseid taotlusi ei saa kinnitada.

Taotlused kinnitatakse manuaalselt st kool kontrollib saadud taotlust. Seega ei ilmu ligipääs koheselt. Olge kannatlikud ja kui asjad kuidagi ei suju, siis kirjutage karin[at]korve.edu.ee. Koos saame hakkama!