Kagu- Eesti tantsupidu

Kõrveküla Põhikooli tublisid rahvatantsijaid pole ehmatanud koroona ega külmad ilmad. Uhkus õpitud tantsude üle ning hästi seatud tantsusammud viisid meie tantsurühma 28.-29. mail toimunud Kagu-Eesti tantsupeole.

Esimesel proovipäeva oli ilm vihmane, kuid see kedagi ei seganud. Väikesed tantsijad tundsid rõõmu igast vihmapiisast, nalja ja naeru jätkus kõigile.

Teine peopäev oli juba tõsisem, sest ees ootas kaks läbimängu ja õhtune pidu, mille algus viibis, sest pileti järjekord oli pikk. Tantsijad ise olid sellest kõigest hoolimata väga tublid!

Suured tänud tantsijatele, vanematele ja saatjatele. Eriline tänu laste juhendajale Helen Pillile, kes on võtnud vaevaks meie koolis tantsutraditsiooni tõeliselt ellu äratada ja seda nii sammude kui ka rahvariietega!

President Alar Karise pöördumine noorte poole
Tänuüritus tublidele lastele