Huviringid 2021/2022. õppeaastal


MUDILASKOOR
1.-2. klass
Juhendavad Marieta Mõttus-Asson ja Tiina Kivastik
E: 5. tund
N: 6. tund
Aulas
MUDILASKOOR
3.-4. klass
Juhendavad Marieta Mõttus-Asson ja Tiina Kivastik
E: 6. tund
N: 6. tund
Aulas
LASTEKOOR
5.-9. klass
Juhendavad Marieta Mõttus-Asson ja Tiina Kivastik
E: 7. tund
N: 7. tund
Aulas
POISTEKOOR
1.-9. klass
Juhendavad Marieta Mõttus-Asson ja Tiina Kivastik
R: 6. tund
Muusikaklassis

KERAAMIKA
1.-4. klass
Juhendab Helen Pill
N: 5. tund  - 1. klasside õpilasi, igast klassist 4
         õpilast
      6. tund -  2.-4. klasside õpilasi, igast           
         klassist 2   õpilast (need kes ei ole
         mudilaskooris)
       7. tund -  2.-4. klasside õpilasi, igast
         klassist 2 õpilast (need õpilased, kes olid
         mudilaskooris)
Ruumis 121
KERAAMIKA
5.-9. klass
Juhendab Helen Pill
N: 8. tund  
Ruumis 121
Ring alustab 30. septembrist.






LUGEMISRING
1.-3. klass
Juhendavad raamatukoguhoidjad Kaja ja Mare.
Lugemisring toimub kord kuus reedeti 6. tunni ajal raamatukogus.
Lugemisringis saab osaleda korraga kuni 12 last.
I poolaastal kohtutakse 24. septembril, 15. oktoobril, 19. novembril ja 10. detsembril.
NÄITERING
1.-3. klass
Juhendab Kersti Kont
K: 6. tund
Ruum 121



RAHVATANTS
1. klass
Juhendab Helen Pill
T: 5. tund
Aulas
RAHVATANTS
2.-3. klass
Juhendab Helen Pill
T: 6. tund
Aulas
RAHVATANTS
4. klass
Juhendab Helen Pill
K: 6. tund
Aulas
RAHVATANTS
5. klass
Juhendab Helen Pill
K: 7. tund
Aulas
KERGEJÕUSTIK
1.-4. klass
Treenerid Ille Kukk ja Toomas Klaup
E: 12.00-13.00; 14.00-15.00
T: 12.00-13.00
N: 12.00-13.00; 13.00-14.00
R: 14.00-15.00
Spordihoones

KERGEJÕUSTIK
5.-9. klass
Treenerid Ille Kukk ja Toomas Klaup
E: 15.00-16.00
T: 15.00-16.00
K: 15.00-16.00
N: 14.00-15.00; 15.00-16.00
Spordihoones


KUNSTIRING
1. klass
Juhendab Külvi Rebaste
T: 5. tund
Ruum 208


KUNSTIRING
2. klass
Juhendab Külvi Rebaste
E: 6. tund
Ruum 208


KUNSTIRING
3. klass
Juhendab Külvi Rebaste
K: 6. tund
Ruum 208

KUNSTIRING
4. klass
Juhendab Külvi Rebaste
T: 6. tund
Ruum 208

LOODUSRING
1-3. klass
Juhendab Tiina Niine
T: 6. tund
Ruum 326
Ring alustab tegevust 21.09.

VÕRKPALL
1.-3. klass
Treener Margus Pärsik
E: 12.30-14.00
T: 12.30-14.00
N: 12.30-14.00
Kõrveküla Spordihoones.
ARVUTIRING
2. klass
Juhendab Karin Kilk
R: 5. tund
Ruum 224
Igast klassis 4 õpilast.
Kohad täis!
VÕRKPALL
4.-7. klass
Treener Margus Pärsik
E: 14.00-15.30
T: 14.00-15.30
N: 14.00-15.30
Kõrveküla Spordihoones.
KODUTÜTRED
1.-9. klass
Juhendab Kaire Vaher
K: 7. tund
Ruum 
Ring alustab tegevust 08.09.
NOORED KOTKAD
2.-9. klass
Juhendab Gerro Avarlaid
N: 7. tund
Ruum 118

JUDO
Nooremad
Treener Mattias Kuusik
E: 15.00-16.25
K: 15.00-16.25
N: 15.00-16.25
Spordihoone
Email: kuusik.mattias@gmail.com
Telefon:59050001
JUDO
Vanemad

Treener  Ats Kukk
E:  16.30-17.30
K:  16.30-17.30
N:  16.30-17.30
Spordihoone
Telefon: +372 53769954
E- mail : atskukk@gmail.com
KORVPALL
1.-2. klass
Treener Mairo Padar
T: 13.00-14.00
R: 14.00-15.00
Spordihoones
Registreerimine  https://tartuvallaspordikool.ee/vastuvott
KORVPALL
3.-4. klass
Treener  Ott Toomsalu
T:  15.00-16.00
N:  15.00-16.00
Spordihoone
Registreerimine  https://tartuvallaspordikool.ee/vastuvott
KORVPALL
5.-9. klass
Treener Ott Toomsalu
K: 15.00-16.30
R: 15.00-16.30
Spordihoones
Registreerimine  https://tartuvallaspordikool.ee/vastuvott
ILU- JA RÜHMVÕIMLEMINE
Treenerid on Elerin Liiva ja Anette Kõrge
T: 15.30-17.00
K: 18.00-19.00
Treeningud toimuvad alates 5. oktoober Kõrveküla Spordihoone aeroobikasaalis.