21.novembril toimunud Tartumaa 1.- 4. klasside õpilaste luulekonkursil osales meie koolist 13 õpilast.
1. klassi õpilased: Rosanna Säälik, Nora Liisa Vaarask, Erle Ehasalu, Karolina Emilia Kirss.
2. klassi õpilased: Gerda Kullamäe II koht, Juhan Kivastik, Mia Lihtsa.
3. klassi õpilased Riko Matto, Saskia Toots, Lee Valli.
4. kassi õpilased Eveli Silm, Lisandra Kolberg, Jaan Einasto.

******************************************************************************************************

26. novembril toimus ERMis 23. koolidevaheline võistujoonistamine, kust võtsid osa 28 kooli üle Eesti. Võistlejate ülesandeks oli joonistada pilt, millel oleks kujutatud ERMi näitusel olev ese, muster, pilt vms.
Meie koolist osalesid väga tublilt:
2. koht 1.-3. klasside arvestuses Saskia Toots 3.b klassist;
3. koht 1.-3. klasside arvestuses Mette Mirjam Kuusik 2.a klassist;
Grete Joorits 2. b klassist;
Teele Peder 5.a klassist;
Mia Rebaste 5. a klassist;
Heleri Elbrecht 6.a klassist.

Säde  Einasto saavutas I koha L.Koidula luulekonkursi maakondliku 5.-12. klassi arvestuses ja läheb sel aastal jälle esindama Tartu maakonda vabariiklikule konkursile Pärnusse.

9. novembril Põlvas toimunud vabariiklikul luulekonkursil "Tahan sulle öelda"  saavutas 7.-9. klasside arvestuses 7.b klassi õpilane Säde Einasto 2. koha.

7. novembril toimus Tartumaa ja Tartu linna koolide võistlusmängu Sõnasõda finaal, kus saavutati 6. koht. Kooli esindasid 5.c klassi poisid Lennart Liivamägi, Mark Kornevski, StenSoopalu ja Artur Vesterinin.

27.septembril toimus Lähtel Tartumaa koolide meistrivõistlused maastikuteate-jooksus. 8.-9.klasside arvestuses saavutas Kõrveküla Põhikooli võistkond koosseisus Grete Karsna, Renary Harak, Marie Heleene Kalja, Renet Kiipsaar, Kätriin Kivimets, Oliver Ojakäär, Laura Tamm, Uku Renek Kronbergs I koha.

26.septembril osalesid väga tublilt Tartu Laulupeomuuseumi joonistusvõistlusel "Minu arm" Paula Rebaste 1.a, Lisbet Hillak 2.c, Mark Korenevski 5.c, Mirtel Ostra 6.b ja Gregor Hein 6.b klassist.

19.09.2019 toimusid Ülenurme staadionil Tartumaa koolide karikavõistlused. Põhikoolide poiste arvestuses võitis Kõrveküla Põhikooli võistkond:
Renary Harak              1.koht 60m, väike rootsi teatejooksus 1. koht
Uku Renek Kronbergs  1.koht 400m, 800m, väike rootsi teatejooks 1.koht
Kenneth Rumjantsev   1.koht kuulitõuge, odavise
Ralf Paat                     väike rootsi teatejooks 1.koht
Harry Pihlik                4.koht kaugushüpe, kettaheide, väike rootsi teatejooks 1.koht
Alex Bogoljubov          4.koht kõrgushüpe, väike rootsi teatejooks 1. koht

Tüdrukud saavutasid põhikoolide arvestuses tubli 2. koha.

Kätriin Kivimets             1.koht 60m, kaugushüpe, väike rootsi teatejooks 1.koht
Grete Karsna                 1.koht 400m, väike rootsi teatejooks 1.koht
Marie Heleene Kalja       2.koht kõrgushüpe, väike rootsi teatejooks 1.koht