9. mail toimunud 3. klasside võistlusmängul esindasid meie kooli 3.a klassist Pärtel Valge, 3.b klassist Andra Hallop, 3.c klassist Mark Kornevski. Võistlustules oli 22 võistkonda maakonna koolidest. Meie lapsed saavutasid tubli 4. koha.


13.aprillil toimunud Viljandi, Valga ja Tartu maakonna  Nutikate matemaatikute võistlusel Puka koolis esindasid meie kooli ja Tartumaad 7.kl õpilane Ralf Paat 2. koht, 6. kl õpilane Aleksander Vähk, 5. kl õpilane Marian Matteus. Tartumaad esindanud õpilased saavutasid üldkokkuvõttes 2. koha.
 
18. aprilli toimunud Tartumaa koolide 7. klasside inglise keele viktoriinil esindasid kooli Sireliis Loos, Karen Dunaway, Aleksandra Priestman.


10.aprillil Ülenurmel toimunud õppemängul "Koolipingist õue" osalesid Riko Matto 1.a kl, Krislin NIkita Pill 2.a kl, Teele Peder 3.a kl.


7.aprillil toimunud vabariiklikul matemaatikaolümpiaadi lõppvoorus osales 9.a kl õpilane Grete Paat. 29 osaleja hulgas saavutas märkimisväärse 16. koha.


6.aprillil toimunud õigekirjaolümpiaadil esindasid meie kooli 4. kl õpilane Karolina Kuusik, 5. kl õpilased Säde Einasto (3.-4.koht), Mariann Matteus, 6. kl õpilane Elis Lõhmus, 7. kl õpilased Grete Karsna (4.koht), Sanne-Liisa Lemmats, 8. kl õpilane Mia Marleen Meeksa, 9. kl õpilased Anette Valge, Marta Roosimaa.

XVII Tartumaa lasteraamatupäeva tulemused:

Eripreemia noorema vanuseastme luulevõistlusel - Gert Koor; õp Kersti Kont

Eripreemia noorema vanuseastme luulevõistlusel - Karl Mathias Tamm

Eripreemia noorema vanuseastme luulevõistlusel - Mia Rebaste; õp Piret Jõul

III koht keskmise vanuseastme luulevõistlusel - Reiko Marten Tamm; õp Külvi Rebaste

I koht noorema vanuseastme kunstivõistlusel - Krisete Pärna

Eripreemia noorema vanuseastme kunstivõistlusel - Chrisette Reisalu

Eripreemia noorema vanuseastme kunstivõistlusel - Teele Peder

II koht keskmise vanuseastme kunstivõistlusel - Aleksander Vähk

III koht keskmise vanuseastme kunstivõistlusel - Melissa Desire Meeksa

Eripreemia keskmise vanuseastme kunstivõistlusel - Helena Ostrat

Eripreemia keskmise vanuseastme kunstivõistlusel - Kristjan Kivimets

Eripreemia kesmise vanuseastme kunstivõistlusel - Hanna-Liisa Ergma


15.veebruaril toimus Puhja Seltsimajas maakondlik isamaaliste lugude ja luulepäev "See maa". Meie kooli esindas 3 gruppi.
1.-3. kl vanusegrupis esindasid kooli 3.a kl õpilased Teele Peder, Elissa Tõrva, Pärtel Valge, Mihkel Kivastik 3.b kl õpilased Grete Õis, Otto Ojasaar 3.c kl õpilased Mirtel Padar, Annemari Suvi, Marko Karzubov.
4.-6. kl vanusegrupis esinasid kooli 4.a kl õpilased Kristjan Martten Kutsar, Kristjan Kivimets, Reiko Marten Tamm, Ken-Reori Urb, Marleen Kõrv, Lisanne Liivat, Kirke Tamm.
7.-9.kl vanusegrupis esindasid kooli 9.a kl õpilased Marta Roosimaa, Raner Kiisk 9.b kl õpilased Eleriin Ojakäär, Liisi Soosaar, Triin Visnapuu, Gaius Sults.

13. veebruaril toimus Elvas Tartumaa 2018.a. meistrivõistlused 1-3.kl. saalijalgpallis. Meie kooli esindus saavutas III koha koosseisus  Robert Mihhalevski, Markus Mängel, Marten Pogost, Otto Ojasaar, Robert Sasi, Martin Lill, Sten Markus Adamson, Marten Kiissel. Suured tänud ka treener Alex Mängelile, kes juhendas poisse ka platsi kõrvalt.


7. veebruaril esindasid matemaatikaolümpiaadi piirkondlikus voorus meie kooli 9. klassi õpilased Grete Paat (I koht), Marta Roosimaa, Anette Valge, Triin Visnapuu, Reigo Joorits, Henri Treier, Tormi Märten Metsnik. 8. klassist esindas meid Mia Marleen Meeksa, 7. klassist Ralf Paat, Emilija Mutso, Grete Karsna, Hanna-Greta Mihhailova, Karen Dunaway.


3. veebruaril toimunud bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus esindasid kooli 7. klassi õpilased Grete Karsna, Merit Visnapuu, Sireliis Loos, Hanna-Greta Mihhailova ja 9. klassi õpilased Liisi Soosaar, Henri Treier, Laura Pihlik.


27. jaanuaril toimunud keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus esindasid kooli 9. klasside õpilased Grete Paat (4. koht), Henri Treier, Triin Visnapuu, Anette Valge, Eleriin Ojakäär, Reigo Joorits; 8.klassi õpilased Mia Marleen Meeksa, Marcus Agarmaa; 7.klassi õpilane Hanna-Greta Mihhailova.


26. jaanuaril toimunud emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus esindasid kooli Mia Marleen Meeksa, Laura Pihlik, Liisi Soosaar.


24. jaanuaril toimunud maakondlikul 6.klasside inglise keele olümpiaadil esindasid meie kooli Barbara Põldmaa, Aleksander Vähk, Joosep Tekku ning saavutati III-VI koht.


18. jaanuaril toimunud maakondlikul Tarkade ja Osavate võistlusmängul esindasid kooli 2.a klassist Tristan Ossul, 2.b klassist Lisandra Kolberg, 2.c klassist Uku Kaart ning üldkokkuvõttes saavutati II koht.


18. jaanuaril toimunud maakondlikul etluskonkursil esindas meie kooli 9.a klassi õpilane Stina Varik.


6. detsembril osalesid meie kooli õpilased Tartumaa koolinoorte võistlussarjas "Tähelepanu start" koosseisus: 

1.   TEELE PLOOMIPUU

2.   CARMEL VARES

3.   ARTUR SAREAL

4.   ARON SAKALA

5.   KENNETH- STEN SÄDE

6.   KRISTJAN KIVIMETS

7.   AIROS TAMMUR

8.   KRISTJAN MARTEN KUTSAR

9.   KAROLIINA KUUSIK

10. LAUREN RANNULA

11. SENNI AASNA

12. MIHKEL KIVASTIK

13. TEELE PEDER

14. HEIDI KALG

15. MARK KORNEVSKI

16. GERTY SULAKADKO

17. RASMUS KÜTT

18. DANIEL KALJULA

19. ROBERT MIHHALEVSKI

20. HEELIKA ELBRECHT

21. ERIN LEMENDIK

Võistkond saavutas 2. koha.

22. ja 23. novembril toimus Tartu linna ja maakonna koolide 5.-6. klassi õpilastele eesti keele mäng "Sõnasõda". Meie kooli esindasid 5.a klassi õpilased Maro Li Altmäe, Elice Rudakov, Artur Sareal, Uku Mart Tähnas, Carmel Vares. 6.a klassi õpilased Karli Joorits, Oliver Ojakäär, Aleksander Hendrik Säre, Rasmus Täpsi.

1. detsembril toimus ERMis vabariiklik võistujoonistamine, millest võtsid meie koolist osa Otto Rebaste 1. a, Grettel Puhm 3.a ja Kirke Tamm 4.a klassist.

30. novembril osalesid Alatskivi Keskkoolis maakondlikul hingedekuu luulekonkursil Lenna Lotta Urmann 2. a , Mirtel Padar 3.c, Pärtel Valge 3.a ja Ken-Renori Urb 4.a klassist. Mirtel sai laste lemmiku auhinna ja Ken-Renori sai 4. klasside arvestuses 1. koha.

Tartu ja Tartumaa TV 10 1.etapp:
TV 60m jooks - 2.koht Kätriin Kivimets3.koht Grete Karsna.
PN 60m jooks -  5.koht Kristjan Kivimets.
TN 60m - 6.koht Teele Ploomipuu.
TN kõrgus - 1.koht Teele Ploomipuu.


















28. novembril toimus Elvas Tartumaa koolide saalijalgpalli aastalõputurniir 6.-9.klassi poistele. Meie meeskond koosseisus Marcus AgarmaaPatrick Gerno VeelmaMihkel SeppMatis Aleksander ReinRomario LääneSten Erik KeemEgert Alamaa,        Kenneth Rumjantsev, saavutas I koha.

Oktoobris osales keemiavõistlusel KOLB kaks võistkonda:
9.a klassi võistkond- Silvia Jallai, Grete Paat ja Anette Valge;
9.b klassi võistkond - Reigo Joorits, Henri Treier, Triin Visnapuu.
Lõppvõistlusele pääses 9.a klassi võistkond.

Evalotta ja Fred Začek - "Õde ja vend korjasid ülemaailmsel loodusfotode konkursil pooled preemiad".


12.oktoobril esindas Kõrveküla kooli Tähetargapäeval Elvas võistkond koosseisus Simon Kimmel 1.c klassist, Fred Zacek 2.b klassist, Mark Korenevski 3.c klassist. 

10. oktoobril toimunud maakonna ettelugemisvõistlusel esindasid kooli Ken-Renori Urb (4.a kl) ja Robert Kiik (4.b kl).

Esmaspäeval, 9. oktoobril osalesid Joosep Tekku, Kaur Ruben Ragis, Harry Pihlik, Oliver Jõekäär, Karli Joorits 6. klasside õpioskuste võistlusel ning saavutasid 4. koha.

7. septembril toimus Tartu Laulupeomuuseumis X Tartu Laulupeomuuseumi joonistusvõistlus „Mina ka ...“, sarjast „Laste– ja noortekultuuriaasta 2017“ . Võislesid lapsed 15-st Tartu linna ja maakonna koolist. Meie koolist võtsid osa Heelika Elbrecht, Mia Rebaste, Heleri Elbrecht ja Mark Korenevski (juhendaja õpetaja Külvi Rebaste). Mark Korenevski töö võitis eripreemia.


Tartumaa koolinoorte maastikuteatejooksu meistrivõistlused Lähtel. Meie kooli 6.-7. klasside võistkond (Geiri Kuusik, Kenneth Rumjantsev, Grete Karsna, Alex Bogoljubov, Laura Tamm, Oliver Ojakäär, Kätriin Kivimets, Renary Harak, esindaja Marie Heleene Kalja) saavutas 2. koha. ja 4.-5. klasside võistkond (Karolina Kuusik, Erik Aleksanderson, Carmel Vares, Karl Martin Veski, Senni Aasna, Artur Sareal, Teele Ploomipuu, Lukas Tõnisson, esindaja Elise Lemendik5. koha. Stardis oli 10 kooli võistkonnad.


Meie kooli meeskond saavutas II. koha Tartumaa koolinoorte KV jalgpallis (03.10.2017 Ülenurmel; 2003/ 2004 sündinud poisid):

1. Marcus Agarmaa;
2. Sten Erik Keem;
3. Romario Lääne;
4. Kenneth Rumjantsev;
5. Theodor Mängel;
6. Oliver Ojakäär;
7. Mihkel Sepp;
8. Matis Aleksander Rein;
9. Egert Alamaa.