9. oktoobril toimunud Tartumaa koolide 6. klassi õpilaste õpioskuste olümpiaadil esindas kooli kaks võistkonda:
1. võistkonda kuulusid Uku Mart Tähnas, Helena Reintamm, Hannali-Hayleen Reinsoo, Emma Ojasaar, Elise Rudakov.
2. võistkonda kuulusid Doris Märss, Teele Ploomipuu, Evalota Začek, Maria Säre, Sandra Loos. Võistkond saavutas I KOHA. Õpilastel on suur au minna esindama Tartumaad vabariiklikul olümpiaadil.

9. oktoobril toimunud üleriigilise ettelugemisvõistluse “Kus hundist räägitakse” Tartumaa eelvoorust võttis osa 26 neljandate klasside õpilast 14 koolist. Meie kooli esindasid 4.b klassi õpilane Rethe Kolberg ja 4.a klassi õpilane Pärtel Valge, kes saavutas III KOHA.

27. septembril toimus Tartu Laulupeomuuseumis üritus sarjast „EV 100“: XI Tartu Laulupeomuuseumi joonistusvõistlus „Mu koduke. Eestimaa läbi lapse silmade“.

Võistlesid lapsed neljateistkümnest Tartu linna ja Tartumaa koolist. Töid hindasid  Signe Kivi (Tartu Kunstimuuseum), portselanikunstnik Mariliin Kindsiko-Singh ja skulptor Udeya Vir Singh.

Meie koolist osalesid:

1) Saskia Toots 2.b klass
2) Mette Mirjam Kuusik 1.a klass- suuline äramärkimine
3) Mia Rebaste 4.a klass
4) Grettel Puhm 4.a klass
5) Kirke Tamm 5.a klass
6) Heleri Elbrecht 5.a klass- suuline äramärkimine

Ära märgiti (eripreemia):

Mia Rebaste Kõrveküla Põhikool 4 klass õp. Külvi Rebaste
Tartu Kustimuuseumi eripreemia:
Saskia Toots Kõrveküla Põhikool 2 klass õp. Külvi Rebaste

************************************************************************************************
26. septembri Tähetarga võistlustel esindas kooli kaks võistkonda.Tüdrukute võistkond saavutas koosseisus Gerda Kullamäe 1.b, Isabella Ploomipuu 2.b ja Krislin Nikita Varik 3.a suurepärase 3. koha.
Poiste esindusse kuulusid Juhan Kivastik 1.a, Otto Rebaste 2.b, Uku Kaart 3.c.

Viimased uudised