6. detsembril osalesid meie kooli õpilased Tartumaa koolinoorte võistlussarjas "Tähelepanu start" koosseisus:

1.   TEELE PLOOMIPUU

19. ROBERT MIHHALEVSKI

20. HEELIKA ELBRECHT

21. ERIN LEMENDIK

Võistkond saavutas 2. koha.

22. ja 23. novembril toimus Tartu linna ja maakonna koolide 5.-6. klassi õpilastele eesti keele mäng "Sõnasõda". Meie kooli esindasid 5.a klassi õpilased Maro Li Altmäe, Elice Rudakov, Artur Sareal, Uku Mart Tähnas, Carmel Vares. 6.a klassi õpilased Karli Joorits, Oliver Ojakäär, Aleksander Hendrik Säre, Rasmus Täpsi.

1. detsembril toimus ERMis vabariiklik võistujoonistamine, millest võtsid meie koolist osa Otto Rebaste 1. a, Grettel Puhm 3.a ja Kirke Tamm 4.a klassist.

30. novembril osalesid Alatskivi Keskkoolis maakondlikul hingedekuu luulekonkursil Lenna Lotta Urmann 2. a , Mirtel Padar 3.c, Pärtel Valge 3.a ja Ken-Renori Urb 4.a klassist. Mirtel sai laste lemmiku auhinna ja Ken-Renori sai 4. klasside arvestuses 1. koha.

Tartu ja Tartumaa TV 10 1.etapp:
TV 60m jooks - 2.koht Kätriin Kivimets3.koht Grete Karsna.
PN 60m jooks -  5.koht Kristjan Kivimets.
TN 60m - 6.koht Teele Ploomipuu.
TN kõrgus - 1.koht Teele Ploomipuu.

28. novembril toimus Elvas Tartumaa koolide saalijalgpalli aastalõputurniir 6.-9.klassi poistele. Meie meeskond koosseisus Marcus AgarmaaPatrick Gerno VeelmaMihkel SeppMatis Aleksander ReinRomario LääneSten Erik KeemEgert Alamaa,        Kenneth Rumjantsev, saavutas I koha.

Oktoobris osales keemiavõistlusel KOLB kaks võistkonda:
9.a klassi võistkond- Silvia Jallai, Grete Paat ja Anette Valge;
9.b klassi võistkond - Reigo Joorits, Henri Treier, Triin Visnapuu.
Lõppvõistlusele pääses 9.a klassi võistkond.

Evalotta ja Fred Začek - "Õde ja vend korjasid ülemaailmsel loodusfotode konkursil pooled preemiad".

12.oktoobril esindas Kõrveküla kooli Tähetargapäeval Elvas võistkond koosseisus Simon Kimmel 1.c klassist, Fred Zacek 2.b klassist, Mark Korenevski 3.c klassist.

10. oktoobril toimunud maakonna ettelugemisvõistlusel esindasid kooli Ken-Renori Urb (4.a kl) ja Robert Kiik (4.b kl).

Esmaspäeval, 9. oktoobril osalesid Joosep Tekku, Kaur Ruben Ragis, Harry Pihlik, Oliver Jõekäär, Karli Joorits 6. klasside õpioskuste võistlusel ning saavutasid 4. koha.

7. septembril toimus Tartu Laulupeomuuseumis X Tartu Laulupeomuuseumi joonistusvõistlus „Mina ka ...“, sarjast „Laste– ja noortekultuuriaasta 2017“ . Võislesid lapsed 15-st Tartu linna ja maakonna koolist. Meie koolist võtsid osa Heelika Elbrecht, Mia Rebaste, Heleri Elbrecht ja Mark Korenevski (juhendaja õpetaja Külvi Rebaste). Mark Korenevski töö võitis eripreemia.

Tartumaa koolinoorte maastikuteatejooksu meistrivõistlused Lähtel. Meie kooli 6.-7. klasside võistkond (Geiri Kuusik, Kenneth Rumjantsev, Grete Karsna, Alex Bogoljubov, Laura Tamm, Oliver Ojakäär, Kätriin Kivimets, Renary Harak, esindaja Marie Heleene Kalja) saavutas 2. koha. ja 4.-5. klasside võistkond (Karolina Kuusik, Erik Aleksanderson, Carmel Vares, Karl Martin Veski, Senni Aasna, Artur Sareal, Teele Ploomipuu, Lukas Tõnisson, esindaja Elise Lemendik5. koha. Stardis oli 10 kooli võistkonnad.

Meie kooli meeskond saavutas II. koha Tartumaa koolinoorte KV jalgpallis (03.10.2017 Ülenurmel; 2003/ 2004 sündinud poisid):

1. Marcus Agarmaa;
2. Sten Erik Keem;