Sündmused 2016/2017. õa II poolaastal

KUUPÄEV

SÜNDMUS

11. jaanuar8.A+B klass õppekäigul (jõululabor Chemicumis)
18. jaanuar8.A ja 9. klass Estonias "Carmenit" vaatamas
24.-26. jaanuarStiilipäevad
26. jaanuar
Mudilaskoori seminar-eelproov (õpetaja ja 4 last)
30. jaanuar
Poistekooril laulupeo I eelproov
31. jaanuar
2.A ja 2.C klass Tartus õppepäeval "Maakoolist ülikooli"
1. veebruar
5.-7. klassi poiste saalijalgpall Elvas
2. veebruar
1.B klass teatris
3. veebruar
1.C klass teatris
3. veebruar
Lastekooril laulupeo I eelproov
7. veebruar
KEAT koolitus (päästeteemad) 6.-7. klass
7. veebruar
6.B klass Escape Roomis
7. veebruar
8.B klass kinos
8. veebruar
2.A klass mänguasjamuuseumis
8. veebruar
Inglise keele olümpiaad Elvas
10. veebruar
Miina Härma nimeline võistulaulmine
13. veebruar
3.B klass Vanemuises "Teeme ise muusikat"
13. veebruar
Aabitsapidu
13.-17. veebruarKoolirahu nädal
14. veebruar
Tsirkus algklassidele
15. veebruar
4.A klassil loodusprogramm Kiidjärve loodusmajas
16. veebruar
4.B klassi klassiõhtu
17. veebruar
Algklasside luulekonkurss
21. veebruar
KEAT koolitus (orienteerumine) 6.-7. klass
23. veebruar
EV aastapäeva aktus
28. veebruar
Vastlapäev
2. märts
KEAT koolitus (demineerimine) 6.-7. klass
2. märts
5.A klassiõhtu
2. märts
3.A klass ERM-is
8. märts
8.A ja 8.B klass Tallinna loomaaias
10. märts
5. klassi ajalooviktoriin Mellistes
14. märts
Emakeelepäev
14. märts
9. klassi karjäärinõustamine (simulatsioon)
15. märts
7. ja 9. klass Tallinna loomaaias
17. märts
3.A klass kinos
4.-5. aprill
Loovtööde kaitsmine
5. aprill
2.A ja 2.B klass Tallinna loomaaias
10. aprill
Poistekooril laulupeo II eelproov ja ettelaulmine
13. aprill
Playback
18. aprill
Mudilaskooril laulupeo II eelproov ja ettelaulmine
18. aprill
6.B ja 7. klass Pärnus teatris
19. aprill
9. klass AHHAAs
25. aprill
1.A, 3.A ja 3.B Viljandis teatris
25. aprill
8.A ja 8.B teatrisse Viljandisse
26. aprill
Lastekoori II eelproov ja ettelaulmine
27. aprill
KEAT koolitus 6.-7. klass
10. mai
1.A+B+C klass Tallinna loomaaias
11. mai
Kevadkontsert
15. mai
Päästeameti koolitus algklassidele
17. mai
KEAT koolitus 6.A+B klassile
23. mai
Gerli Padari kontsert
30. mai
9. klassi titepäev ja spordipäev (4.-8. kl)
31. mai
9. klassi tutiaktus
1. juuni
Matkapäev
2. juuni
Spordipäev (1.-3. kl)
5. juuni
Aktiivõppepäev
6. juuni
Õppeaasta lõpetamine
16. juuni
Lõpupidu