Sündmused 2018/2019. õppeaastal


KUUPÄEV

SÜNDMUS

3. september
Õppeaasta avaaktused
17.-21. september
Sügisnäitus
17.-21. september
 Koolirahu nädal
18. september
 Teatejooksude päev
18. september 2.A+B TÜ haridusprogramm 
 19. septemberSarapiku talu maisilabürint 6.a kl 
 20. september2.C ja 3.A TÜ haridusprogramm 
20. september Maakonna murdmaateatejooks Lähtel 
 21. september
1.A+B+C teatris
 24. september4. klassid maisilabürindis 
 24. september
 Lastekoor projektis "Eesti kultuurilugu"
 25. september
9. klassi karjäärinõustamine
26. september
Tähetarga mäng 1.-3. kl
27. september
Pildistamine
28. september
Pildistamine
 1. oktoober
 Lastekooride päev Kõrvekülas
 2. oktoober
5.B kl väljasõit
 3. oktoober
9. klassi õpilaste individuaalne nõustamine
 3. oktoober
Seiklushunt koolis
 3. oktoober2.A+B loodusprogramm "Puud meie ümber" 
  3. oktoober 4.A lastevanemate koosolek
 5. oktoober
Õpetajate päev
 8. oktoober 1.B kontserdil "PILLIHUNT"
 6.-13. oktoober Erasmus+ projekti raames kooli esindus Kreekas
 9. oktoober
3.B+C kl TÜ haridusprogramm
9. oktoober  Õpioskuste olümpiaad
 10. oktoober7.-9. kl teatris 
 15. oktoober
Mudilaskooride päev Alatskivil
15.-19. oktoober 2. klasside liiklusnädal 
16. oktoober  3.A matkal
17. oktoober  EI KIUSAMISELE- 4.-9. klass
 17. oktoober5.B klassiõhtu 
18. oktoober
4.B Tõraveres
 19. oktoober
Hea sõna päev
19. oktooberIII kooliaste Jurmalas 
19. oktoober  1.-3. klassi koolirahu nädala lõpetamine
 1. novemberLastevanemate üldkoosolek 
 1. november4.A ja 7.A TÜ loodusprogramm 
2. november  4.B ja 7.B TÜ loodusprogramm
 8. november
 Isadepäev
 9. november
3.B teatris
 12. november 8.A+B töötukassa karjäärispetsialisti nõustamine
 13. novemberTartu laulupeo üldproov saalis (LAK) 
 15. november
 4.C TÜ loodusprogramm  
 15. november1.A Elistveres 
 15. november Õpilasaktiivi heategevuslik kohvik
 19. november2.C muusikali vaatamas 
22. november 5.B kl kunstiprogramm Tartu Kunstimuuseum 
 22. november7.-9. kl teatris 
22. november Õpilasaktiivi heategevuslik kohvik 
23. november  5.A kl kunstiprogramm Tartu Kunstimuuseum
26. november Seiklusring aulas 
26. november Helkuriga sõbraks 
27. november  5.B batuudikeskuses
29. november
1.C klass teatris
 29. november
ÖÖkool 6.-9. klassile
 30. november
 Teemakool 1.-5. klassidele
 4. detsember2.A+B+C teatris 
 5. detsember4.B ja 4.C klass Vanemuises  
 11. detsember1.A kl teatris 
13. detsember
 Kirikukontsert Peetri kirikus
 14. detsember
3.B kl teatris
 14. detsember
1.C Jääajakeskuses "Mammutipoja jõulud"
 17. detsember
Jõululaat
19. detsember
 2.-4. kl jõulupidu
 20. detsember
 5.-9. kl jõulupidu
21. detsember
 1. klasside jõulupidu
 16.-17. jaanuar
Lastekoori ettelaulmine
 23.-24. jaanuar
 Poistekoori ettelaulmine
8. veebruar
 Miina Härma nimeline võistulaulmine
12.-13. märts
Poistekoori ettelaulmine
 29. märts
Mudilaskoori ettelaulmine
 8.-9. aprill
Lastekoori ettelaulmine