Hea laulusõber!

Ootame Teid ka sel aastal Kõrveküla Põhikooli võistulaulma. Miina Härmale pühendatud Tartumaa mudilas- ja lastekooride võistulaulmine toimub tänavu 15. korda. Ootame teid Kõrveküla Põhikooli 5. veebruaril 2021, algusega kell 11.00.

Tavapäraselt tuleb igal kooril esitada 3 laulu. Miina Härma kohustuslikuks looks on mudilaskooridele "Pidu hakkab" ja lastekooridel "Kui sa tuled too mul lilli". Teine kohustuslik laul Arvo Pärdi loomingust. Kolmandaks vabalt valitud laul.

Ka sellel aastal on kehtib reegel, et kohustuslikust Miina Härma loost võib teha enda seade st võib, aga ei pea. Endiselt võib lastekoori liikmetest 10% moodustada kooli töötajad ja vilistlased. Laule esitame ilma mikrofonideta, et ilusad hääled paremini kostuks.

Enne kontserti on võimalik teha kokkuleppel saalis proovi, seega ootame külalisi juba 8.30st. Enne kontserti pakume ka kõigile osalejatele tasuta einet. Oleme oma päeva alati planeerinud nii, et 14.00ks oleksime lõpetanud.

Kell 11.00 algaval võistulaulmisel on jälgimas ja kuulamas žürii, kes selgitab välja parima mudilaskoori ja parima lastekoori.

Osalemiseks tuleks ennast registreerida hiljemalt 27. jaanuariks aadressil helen@korve.edu. Samadelt aadressidelt saab küsida ka lisainfot. Helistamiseks valida number 7 303 861.

Registreerumisel palume edastada kooriliikmete arvu, juhendajad, laulud ja erisoovid (nt klaverisaatja).

Kohtume võistulaulmisel!