Hea laulusõber!

Ootame Teid ka sel aastal Kõrveküla Põhikooli võistulaulma. Miina Härmale pühendatud Tartumaa mudilas- ja lastekooride võistulaulmine toimub tänavu 9. veebruaril 2018, algusega kell 11.00.

Tavapäraselt tuleb igal kooril esitada 3 laulu. Miina Härma kohustuslikuks looks on mudilaskooridele "Sügismõtted" ja lastekooridele "Kui Sa tuled, too mull' lilli". Teine kohustuslik laul peaks sobituma EV100 teemaga ehk palume esitada isamaalise loo. Kolmandaks taaskord täiesti vabalt valitud laul.

Tänavuseks uuenduseks on see, et kohustuslikust Miina Härma loost võib teha enda seade st võib, aga ei pea. Endiselt võib lastekooris liikmetest 10% moodustada kooli töötajad ja vilistlased.

Enne kontserti on võimalik teha kokkuleppel saalis proovi, seega ootame külalisi juba 8.30st. Enne kontserti pakume ka kõigile osalejatele tasuta einet. Oleme oma päeva alati planeerinud nii, et 14.00ks oleksime lõpetanud.

Kell 11.00 algaval võistulaulmisel on jälgimas ja kuulamas ka žürii, kes selgitab välja parima mudilaskoori ja parima lastekoori.

Osalemiseks tuleks ennast registreerida hiljemalt 2. veebruariks aadressil karin@korve.edu.ee või tiina@korve.edu.ee. Samadelt aadressidelt saab küsida ka lisainfot. Helistamiseks valida number 7 303 861.

Registreerumisel palume edastada kooriliikmete arvu, juhendajad, laulud ja erisoovid (nt klaverisaatja).

Kohtume võistulaulmisel!