Hea laulusõber!


Ootame Teid ka sel aastal Kõrveküla Põhikooli võistulaulma. Miina Härmale pühendatud Tartumaa mudilas- ja lastekooride võistulaulmine toimub tänavu 7. veebruaril 2020, algusega kell 11.00.

 

Tavapäraselt tuleb igal kooril esitada 3 laulu. Miina Härma kohustuslikuks looks on mudilaskooridele "Pidu hakkab" ja lastekooridel "Ei sa mitte vaiki olla". Teine kohustuslik laul Olav Ehala loomingust. Kolmandaks vabalt valitud laul.

 

Ka sellel aastal on kehtib reegel, et kohustuslikust Miina Härma loost võib teha enda seade st võib, aga ei pea. Endiselt võib lastekooris liikmetest 10% moodustada kooli töötajad ja vilistlased. Laule esitame ilma mikrofonideta, et ilusad hääled paremini kostuks.

 

Enne kontserti on võimalik teha kokkuleppel saalis proovi, seega ootame külalisi juba 8.30st. Enne kontserti pakume ka kõigile osalejatele tasuta einet. Oleme oma päeva alati planeerinud nii, et 14.00ks oleksime lõpetanud.

 

Kell 11.00 algaval võistulaulmisel on jälgimas ja kuulamas ka žürii, kes selgitab välja parima mudilaskoori ja parima lastekoori.

 

Osalemiseks tuleks ennast registreerida hiljemalt 1. veebruariks aadressil helen@korve.edu. Samadelt aadressidelt saab küsida ka lisainfot. Helistamiseks valida number 7 303 861.

Registreerumisel palume edastada kooriliikmete arvu, juhendajad, laulud ja erisoovid (nt klaverisaatja).

 

Kohtume võistulaulmisel!