Õpetajate konsultatsiooniajad 2016/2017. õa  

                                                          

 

Õpetaja   

 

 Aeg

Ruum

Kaire Kurvits

kairej[at]korve.edu.ee

1.A kl klassijuhataja

Eesti keel - 1.A kl

Matemaatika - 1.A kl

Loodusõpetus - 1.A kl

Kunst ja tööõpetus - 1.A kl

Rütmika - 1.A kl


E 5. tund ja kokkuleppel

1.a

Kersti Kont

kersti[at]korve.edu.ee
1.B kl klassijuhataja

Eesti keel - 1.B kl

Matemaatika - 1.B kl

Loodusõpetus - 1.B kl

Kunst ja tööõpetus - 1.B kl

Rütmika - 1.B kl


K 14.20-16.00

1.b

Helin Lillian Talv

helin[at]korve.edu.ee
1.C kl klassijuhataja

Eesti keel - 1.C kl

Matemaatika - 1.C kl

Loodusõpetus - 1.C kl

Kunst ja tööõpetus - 1.C kl

Rütmika - 1.C kl

Kehaline kasvatus - 1.C kl


E 7. tund

1.c

Piret Jõul

piretj[at]korve.edu.ee

2.A kl klassijuhataja

Eesti keel  - 2.A kl

Matemaatika - 2.A kl

Loodusõpetus - 2.A kl

Inimeseõpetus - 2.A kl

Kunst ja tööõpetus - 2.A kl

Rütmika - 2.A kl

Eesti keel - 6.A kl


K 7.tund2.a

Maret Vaabel

maret[at]korve.edu.ee

2.B kl klassijuhataja

Eesti keel - 2.B kl

Matemaatika - 2.B kl

Loodusõpetus - 2.B kl

Kunst ja tööõpetus - 2.B kl

Rütmika - 2.B kl

Inimeseõpetus - 2.B kl

Kehaline kasvatus - 2. B+C kl


kokkuleppel
2.b

Tuuli Helk

tuuli[at]korve.edu.ee

2.C kl klassijuhataja

Eesti keel - 2.C kl

Matemaatika - 2.C kl

Loodusõpetus - 2.C kl

Inimeseõpetus - 2.C kl

Kunst ja tööõpetus - 2.C kl

Rütmika - 2.C kl

Inglise keel 2.A+B+C kl

 

K 6. tund ja kokkuleppel
2.c

Külvi Rebaste

kylvi[at]korve.edu.ee

3.A kl klassijuhataja

Eesti keel - 3.A kl

Matemaatika - 3.A kl

Loodusõpetus - 3.A kl

Inimeseõpetus - 3.A kl

Kunst ja tööõpetus - 3.A kl

Rütmika - 3.A kl

Informaatika - 3.A kl

Kunst - 5.-6.kl

T 6. tund ja N 6. tund3.a

Liina Karelson

liina[at]korve.edu.ee

3.B kl klassijuhataja

Eesti keel - 3.B kl

Matemaatika - 3.B kl

Loodusõpetus - 3.B kl

Inimeseõpetus - 3.B kl

Kunst ja tööõpetus - 3.B kl

Rütmika - 3.B kl

Informaatika - 3.B kl

Loodusõpetus - 6.A kl


K 6. tund ja kokkuleppel3.b

Signe Rööpson

signe[at]korve.edu.ee

4.A kl klassijuhataja

Eesti keel - 4.A kl

Matemaatika - 4.A kl

Loodusõpetus - 4.A kl

Kunst - 4.A kl

Rütmika - 4.A kl

Kehaline kasvatus 4.A+B kl

Rütmika 5.A+B kl


N 6. tund

4.b

Jana Post

jana[at]korve.edu.ee

4.B kl klassijuhataja

Eesti keel - 4.B kl

Matemaatika - 4.B kl

Loodusõpetus - 4.B kl

Kunst - 4.B kl

Rütmika - 4.B kl

Loodusõpetus - 5.A+B kl

 

K 6. tund

4.a

Egle Mäe

egle[at]korve.edu.ee

5.A kl klassijuhataja

Füüsika - 8.-9.kl

Keemia - 8.-9.kl

Matemaatika - 5.A+B kl


N 7. tund ja kokkuleppel

loodusained

Helena Rõžova

helena[at]korve.edu.ee

5.B kl klassijuhataja

Abiõpetaja

Eesti keel - 5.B kl


N 6. ja 7. tund

raamatukogus

Ille  Kukk

ille[at]korve.edu.ee

6.A kl klassijuhataja

Kehaline kasvatus - 1.A+B kl

Kehaline kasvatus - 2.A kl

Kehaline kasvatus - 3.A+B kl

Kehaline kasvatus - 5.-9.kl

 

E, N 8. tund; K 6. tund

saal/staadion

Reet Hannus

reet[at]korve.edu.ee

6.B kl klassijuhataja

Sotsiaalpedagoog

 

kokkuleppel
sotsiaalpedagoog

Heiki Rokka

heiki[at]korve.edu.ee

7. kl klassijuhataja

Matemaatika - 6.-9.kl

 

N 7. ja 8. tund ning kokkuleppel
matemaatika

Monika Hänilane

monika[at]korve.edu.ee

8.A kl klassijuhataja

HEV koordinaator

Eripedagoog

 

kokkuleppeleripedagoog

Esta Salmistu-Vaas

esta[at]korve.edu.ee

8.B kl klassijuhataja

Eesti keel - 5.A kl

Eesti keel - 6.B kl

Eesti keel - 7.-9.kl

K 6. tund ja kokkuleppeleesti keel

Tiina Kivastik

tiina[at]korve.edu.ee

9. kl klassijuhataja

Muusika - 1.-9.kl

 

N 8. tund ja kokkuleppelmuusika

Mare Kalamees

mares[at]korve.edu.ee

Käsitöö - 4.-9.kl

Kunst - 7.-9.kl

 

N 7. tund ja kokkuleppelkäsitöö ja kunst

Einar Nõmme

einar[at]korve.edu.ee

Majandusjuhataja

Tööõpetus - 4.-9.kl

kokkuleppeltööõpetus

Piret Sillamaa

piret[at]korve.edu.ee

Inglise keel - 5.B kl

Inglise keel - 6.-9.kl

 

E 7. tund ja kokkuleppel

inglise keel

Juta Laane

juta[at]korve.edu.ee

Sekretär

Saksa keel - 6.-9.kl
Inglise keel - 4.B kl

T 6. tund ja kokkuleppel

saksa keel

Tatiana Albakhtina
tatiana[at]korve.edu.ee

Vene keel - 6.-9.kl


E, T 14.30-16.00

3.b

Piia Nurmela

piia[at]korve.edu.ee

Abiõpetaja

Inglise keel - 3.A+B kl

Inglise keel - 4.A kl

Inglise keel - 5.A kl


K 6. ja 7. tund

saksa keel

Juta Roosiorg
jutar[at]korve.edu.ee
Abiõpetaja


E 7. tund

õpituba

Marje Poll

marje[at]korve.edu.ee

Logopeed


kokkuleppel

õpituba

Ly Tannis-Vinni

ly[at]korve.edu.ee

Ajalugu 5.-7.kl

K 8. tund ja kokkuleppel

ajalugu

Kadi Järve

kadi[at]korve.edu.ee

Loodusõpetus - 6.B kl

Loodusõpetus - 7.kl

Bioloogia - 7.-9.kl

Geograafia - 7.-9.kl


K 8. tund ja kokkuleppel
loodusained

Lehte Kudu

lehte[at]korve.edu.ee

Õppealajuhataja

Inimeseõpetus 5.-8.kl

kokkuleppel

4.a

Andres Jõgar

kool[at]korve.edu.ee

Direktor

Ühiskonnaõpetus - 6.A+B kl

Ühiskonnaõpetus - 9.kl

Ajalugu 8.-9.kl

kokkuleppel

ajalugu

Karin Kilk

karin[at]korve.edu.ee

Infojuht

Informaatika - 5.A+B kl

Informaatika - 8.A+B kl

 

E 7. tund ja kokkuleppel

arvuti

Alvar Nõmme
alvar[at]korve.edu.ee
IT-tugi