Õpetajate konsultatsiooniajad 2017/2018. õa  

                                                          

  

 

Õpetaja   

 

 Aeg

Ruum

Signe Rööpson

signe[at]korve.edu.ee

1.A kl klassijuhataja


K 5. tund
1.A klass

Anna Roots

anna[at]korve.edu.ee

1.B kl klassijuhataja


K 5. tund
1.B klass

Jana Post

jana[at]korve.edu.ee

1.C kl klassijuhataja


E 6.tund
1.C klass
Juta Roosiorg
jutar[at]korve.edu.ee
2.A kl klassijuhataja
 
K 6. tund
2.A klass

Kersti Kont

kersti[at]korve.edu.ee
2.B kl klassijuhataja


T 6. tund

2.B klass

Helin Lillian Talv

helin[at]korve.edu.ee
2.C kl klassijuhataja


T 5.-6. tund

2.C klass

Piret Jõul

piretj[at]korve.edu.ee

3.A kl klassijuhataja


N 6. tund
3.A klass

Tuuli Helk

tuuli[at]korve.edu.ee

3.C kl klassijuhataja


T 6. tund
3.C klass

Külvi Rebaste

kylvi[at]korve.edu.ee

4.A kl klassijuhataja


N 6. tund
R 6. tund
4.A klass

Liina Karelson

liina[at]korve.edu.ee

4.B kl klassijuhataja


T 6.-7. tund
4.B klass
Reet Rosenberg
reetr[at]korve.edu.ee
5.A kl klassijuhataja
Eesti keel ja kirjandus
 
N 7.-8. tund ja kokkuleppel
eesti keel I

Tiina Kivastik

tiina[at]korve.edu.ee

5.B kl klassijuhataja


N 8. tund ja kokkuleppel
muusika

Egle Mäe

egle[at]korve.edu.ee

6.A kl klassijuhataja


T 7.-8. tund ja kokkuleppel

loodus

Helena Rõžova

helena[at]korve.edu.ee

6.B kl klassijuhataja

Abiõpetaja




Ille  Kukk

ille[at]korve.edu.ee

7.A kl klassijuhataja


E, K 8. tund ja K 6. tund

saal, staadion

Mare Kalamees

mares[at]korve.edu.ee

7.B kl klassijuhataja


N 7. tund ja kokkuleppel
käsitöö/kunst

Heiki Rokka

heiki[at]korve.edu.ee

8. kl klassijuhataja


K 7.-8. tund ja kokkuleppel
matemaatika I

Monika Hänilane

monika[at]korve.edu.ee

9.A kl klassijuhataja

HEV koordinaator

Eripedagoog

 

kokkuleppel
eripedagoog

Einar Nõmme

einar[at]korve.edu.ee

9.B kl klassijuhataja

Majandusjuhataja

Tööõpetus - 4.-9.kl

kokkuleppel
tehnoloogia

Piret Sillamaa

piret[at]korve.edu.ee

Inglise keel - 5.B kl

Inglise keel - 6.-9.kl

 

N 7. tund ja kokkuleppel

inglise keel

Juta Laane

juta[at]korve.edu.ee

Sekretär

Saksa keel - 6.-9.kl

R 5.-6. tund ja kokkuleppel

saksa keel

Tatiana Albakhtina
tatiana[at]korve.edu.ee

Vene keel - 6.-9.kl


E 7. tund ja kokkuleppel

vene keel

Piia Nurmela

piia[at]korve.edu.ee

Inglise keel 


N 6. tund

ajalugu

Malle Malling
malle[at]korve.edu.ee
Eesti keel ja kirjandus


T 6. tund ja kokkuleppel

eesti keel II

Marje Poll

marje[at]korve.edu.ee

Logopeed




Marina Paddar
marina[at]korve.edu.ee 
Sotsiaalpedagoog

  
Helen Kikas
helenk[at]korve.edu.ee
Abiõpetaja
 
  

Kadi Järve

kadi[at]korve.edu.ee

Loodusõpetus - 6.B kl

Loodusõpetus - 7.kl

Bioloogia - 7.-9.kl

Geograafia - 7.-9.kl


N 7.-8. tund
loodus II
Kersti Juul
kerstij[at]korve.edu.ee
Muusika

kokkuleppel
muusika
Tõnis Mark
tonis[at]korve.edu.ee
Matemaatika
 
N 6.-7. tund
matemaatika II
Gerro Avarlaid
gerro[at]korve.edu.ee
Ajalugu
 
T 7. tund
ajalugu

Lehte Kudu

lehte[at]korve.edu.ee

Õppealajuhataja

Inimeseõpetus 5.-8.kl

N 7. tund ja kokkuleppel

eesti keel II

Andres Jõgar

kool[at]korve.edu.ee

Direktor

Ühiskonnaõpetus - 6.A+B kl

Ühiskonnaõpetus - 9.kl

Ajalugu 8.-9.kl

N 7. tund

saksa keel

Karin Kilk

karin[at]korve.edu.ee

Infojuht

Informaatika - 5.A+B kl

 

R 6. tund ja kokkuleppel

arvuti

Alvar Nõmme
alvar[at]korve.edu.ee
IT-tugi