Kõrveküla Põhikooli koolivaheaegade muutmine


13. detsembril allkirjastati töövõtuleping  Tartu Vallavalitsuse ja ehitusettevõtja KRC Ehitus OÜ vahel. Lepingu kohaselt peab hiljemalt 25. oktoobriks 2020. aastal olema valmis uus, turvaline ja mõnusa keskkonnaga koolimaja. 

Selleks, et koolipere pääseks lõpuks painavast ruumipuudusest on vaja teha veel viimane ühine pingutus. Juurdeehituse käigus on vaja "lammutada" ka praegust koolimaja ning selleks, et sügiseks maja võimalikult varakult valmis saaks, soovime maja ehitajale tavapärase õppeaasta lõpu asemel varem üle anda.

Sellega seoses on Tartu Vallavalitsuse korraldusega nr 1070 erakorraliselt muudetud käesoleva õppeaasta II poolaasta vaheaegu järgnevalt:
  • III vaheaeg on 22. veebruar 2020 – 24. veebruar 2020;
  • IV vaheaeg 10. aprill 2020. – 12. aprill 2020;
  • suvevaheaeg alates 28. maist 2020.
Õppetöös on muudatused ka alates 25. maist, seega hoidke kooliinfol ikka silm peal.

MUUDATUSED EI PUUDUTA 9. KLASSE!

Eks see saab olema kiire, pisut segadust külvav ning veidi rahutu aeg. Aga me oleme koolipere ja nagu igas tavalises peres nii tuleb ka meil millegi suurema nimel millestki loobuda. Ärgem unustagem ka, et suhtlemine on nüüd eriti olulise kaaluga. Kool püüab igati leida lahendusi ka neile, kel muutmatuid reisiplaane või spordilaagreid/võistlusi. Ikka nii nagu me seda alati oleme teinud.

Olgem ühiselt vaprad ja peame meeles, et see kõik on ilusa eesmärgi nimel!


Koolimaja arenguid saab jälgida aadressil http://tartuvald.ee/korvekulablogi